Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

На вас чекають конкурси та вікторини з дійсно крутими та корисними призами!

 

 

Друзі!

4-5 жовтня у Києві, на Платформа арт-завод, пройде знакова подія для багатьох музикантів – Український Музичний Ярмарок-2019.

Ярмарок проходить у Києві ще з 1995 року. Це єдина в країні виставка професійного звукового та світлового обладнання та музичних інструментів.

На стендах РеалМюзік цього року ви зможете протестувати чимало важливих новинок та хітів продажів наших брендів, а саме: новий лінійний масив L-Acoustics A15 та сабвуфер KS21, інноваційну систему персонального іммерсивного 3D-моніторингу для живих виступів – KLANG:technologies, цілу колекцію цифрових мікшерних систем різного формату та бюджету: ALLEN & HEATH SQ та dLive, DiGiCo S та SD серію, Waves Audio LV1, поглянути на нові розробки в світі коннекторів від компанії Neutrik, протестувати акустичні системи QSC серій СР та K.2, електро-акустичні гітарні комплекти Clarity STREET та мобільні акумуляторні акустичні системи Clarity серії MAX та ще багато іншого!

Також впродовж ярмарку та за тиждень до нього на вас чекають конкурси та вікторини з дійсно крутими та корисними призами. Тож слідкуйте за нашими новинами і не перемикайтесь.

І не забудьте завітати на нашу безкоштовну презентацію L-Acoustics A15 Demo в Арт-Будинку о 14:00 та 18:00 кожного дня!

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: