Новини від компанії «Реал мюзік»

L-Acoustics анонсував розширення сімейства ARCS

 

 

Зліва направо: KS21, A15 Focus та Wide, A10 Focus та Wide

 

П`ять нових продуктів – A15 Focus, A15 Wide, A10 Focus, A10 Wide та сабвуфер KS21 – розроблені для аудиторій від 50 до 5000 осіб.

Як лідер на ринку преміум-професійних звукових систем, L-Acoustics пишається розробкою прагматичних рішень, які дозволяють професіоналам і виконавцям підняти якість звуку на новий рівень. Слідуючи обраній місії, нові ARCS A15 та A10 у поєднанні із сабвуфером KS21 надають можливість отримати всесвітньо відомий концертний звук від L-Acoustics на заходах для 50-5000 осіб. Компактний формат нового обладнання пропонує високу універсальність і простоту використання. З виходом нової лінійки продуктів ARCS, L-Acoustics запроваджує оновлення бази даних, пропонуючи компаніям-партнерам, що відповідають новим стандартам систем ARCS, можливість приєднатися до офіційної мережі прокатних компанії L-Acoustics Rental Network.

Оновлене сімейство ARCS складається з чотирьох кабінетів, які дозволяють зібрати лінійний масив із постійною кривизною - A15 Focus, A15 Wide, A10 Focus, A10 Wide і спеціального сабвуфера KS21. Акустичні системи ARCS забезпечують гнучкі варіанти рівномірного покриття звуком на відстані до 45 метрів і вражаючий максимальний звуковий тиск в 144 дБ. Встановлена ​​на акустичній стійці, зібрана в стек або підвішена вертикально чи горизонтально як лінійний масив, нова серія ARCS являється модульною, легкою в підключенні та експлуатації системою, що задовольняє потреби міжнародного ринку. Це універсальне рішення зі керованою направленістю, масштабується з урахуванням формату заходу та місця його проведення.

Коментуючи дизайн нових продуктів ARCS, Крістоф Комбет, директор з проектування звукових систем L-Acoustics, захоплюється дослідженнями і розробками: “Нова серія ARCS – це потужний концентрат технології L-Acoustics, що об'єднує найкращі практики з усього нашого асортименту та історії розвитку. Технологія згинання деревини, запозичена у нашої серії X, дозволяє робити нові корпуси ARCS легкими, але неймовірно міцними. ARCS мають керовані елементи L-Fins для корекції горизонтальної спрямованості. Динаміки та драйвери рівня К2 у поєднанні з передовими матеріали та компонентами забезпечують наш якісний, фірмовий звук. А KS21, наш перший 21-дюймовий сабвуфер, перевершить усі очікування як найкращий компактний сабвуфер на ринку. Система елегантна і легка в експлуатації, починаючи з простоти монтажу і закінчуючи прихованим розміщенням кріплень.”

Простота проектування, швидкість монтажу разом із доступністю роблять нову серію ARCS ідеальним першим комплектом для долучення до мережі партнерів L-Acoustics з прокату обладнання. По мірі того, як нові власники ARCS зростають у своїх можливостях і знаннях, у тому числі за допомогою навчальних програм L-Acoustics, модульне рішення ARCS розширюється, щоб реалізувати більші проекти.

 

Більш детальніше на сайті компанії «РеалМюзік»