Новини від компанії «Реал мюзік»

Компанія Dave Smith Instruments офіційно змінила назву на Sequential

 

 

Бренд Dave Smith повернувся до старої назви Sequential, приурочивши цю подію до 40-ї річниці свого поліфонічного синтезатора Prophet-5.

40-річчя легендарного поліфонічного синтезатора Prophet-5 ознаменувалося оголошенням компанії Dave Smith про намір зробити ребрендинг і отримати старе-нове ім`я Sequential, повернувшись таким чином до своїх витоків, до початкового назвою компанії. Тепер всі продукти і сервіси будуть іменуватися Sequential®.

Засновник компанії, Дейв Сміт, так пояснив це рішення:

«Це здається неймовірним, але як раз зараз виповнилося 40 років Prophet-5. Це справжня віха. І ми відчули, що це правильний час для повного відновлення бренду Sequential. Таким чином, наш бренд пройшов повний цикл. Зміна назви також відображає той факт, що наші інструменти є результатом зусиль всієї нашої команди. Це не тільки я, це вся компанія».

Заснована Смітом у 1974 році компанія Sequential Circuits швидко утвердилася на ринку як великий іноватор в сфері електронних інструментів. У 1978 році флагманська клавіатура Sequential Circuits Prophet-5 потрясла музичний світ як перший повністю програмований поліфонічний синтезатор і перший музичний інструмент з вбудованим мікропроцесором.

Незабаром пішли і інші приголомшливі продукти, в тому числі (що у подальшому мав величезну популярність) моносінтезатор Pro-One, Prophet 600 (перший в світі оснащений MIDI інструмент), Six Trak (перший мультітембральность синтезатор) і Prophet VS (перший інструмент в векторі цифрових синтезаторів).

Sequential Circuits припинили усі операції у 1987 році, а назва бренду (скорочена до Sequential в середині 1980-х) і активи придбала Yamaha. Сміт продовжував консультувати Yamaha і Korg, розробляючи Wavestation і інші інновації.

У 2002 році Сміт зареєстрував Dave Smith Instruments і сконцентрувався на проектуванні апаратури. Незабаром він випустив гібрид Evolver – аналогово-цифровий синтезатор. Лінійка продуктів DSI стрімко розширювалася – Prophet'08, Mopho, Tetra, драм-машина Tempest, Prophet 12, Pro 2, Prophet-6, OB-6, Prophet Rev2 і Prophet X.

У 2015 році за підтримки засновника бренду Roland – Ikutaro Kakehashi – компанія Yamaha повернула назву Sequential Сміту в якості жесту доброї волі.

«Як тільки син Kakehashi і Yamaha дозволили нам повернути собі ім`я Sequential, – говорив Сміт. – Ми відчули потужне відчуття ентузіазму, збираючись зробити цей світ більш творчим місцем, як ми робили це 40 років тому. Sequential повернувся, і він сьогодні кращий, ніж будь-коли раніше».

Про бренд Sequential

Відомий з 2002 року як Dave Smith Instruments бренд Sequential знаходиться під керівництвом легендарного розробника музичних інструментів і володаря Grammy® Дейва Сміта. Серед численних досягнень Дейва – випуск Prophet-5 – першого в світі повністю програмованого синтезатора – і його участь в якості основної рушійної сили при створенні MIDI (Musical Instrument Digital Interface).

Продукти компанії використовуються безліччю відомих музикантів, список яких постійно збільшується, і продаються по всьому світу. Серед цих продуктів – Prophet-6, OB-6, Prophet Rev2, Prophet X і аналогова драм-машина Tempest. Компанія Sequential розташовується у Сан-Франциско, де також виробляються інструменти. Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті sequential.com.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»