Новини від компанії «Реал мюзік»

Allen&Heath репрезентував Xone:96

 

 

Allen & Health Xone: 96

 

Allen & Heath відгукнулися на запити ринку і оновили класичний клубний мікшер новим аналоговим флагманом Xone: 96.

Орієнтуючись на артистів, які своєю творчістю розширюють межі звучання, Xone: 96 повною мірою увібрав в себе аналогову душу всесвітньо відомого Xone: 92, додавши до нього сучасні цифрові можливості комутації.

 

 

У Xone: 96 є все. Значний, чіткий, здригається простір аналоговий звук Xone, філігранний і вишуканий 4-смуговий еквалайзер з фільтрами Xone: VCF і дисторшном CRUNCH, плюс подвійна 32-бітна звукова карта USB (24 каналу з частотою 96 кГц) з повною підтримкою Traktor Scratch.

Завдяки знайомого компонування зручних елементів управління, створених для вираження власного індивідуального звучання, Xone: 96 стає центром всього Сетап, об'єднуючи ноутбук, програвачі, педалі, синтезатори і драм-машини в одне ціле. Два виділених FX-каналу, чотири стерео входи з 4-смуговим еквалайзером, два стерео входи з повністю новим 3-смуговим параметричним еквалайзером, два допоміжних стереоканали повернення і окремий майстер-вхід для зовнішніх FX-пристроїв.

 

 

Підкреслює клубний авторитет Xone: 96 і нова подвійна і повністю незалежна система попереднього прослуховування, яка в комплексі з подвійною звуковою картою дозволяє здійснювати більш комфортне і плавне зведення під час B2B-виступів. Виділені booth-виходи з використанням нового 3-смугового еквалайзера дозволяють налаштувати моніторинг, а виконавці, які використовують складне гібридне багатоканальне програмне забезпечення, відзначать простоту використання одного USB-кабелю для підключення свого комп'ютера до Xone: 96.

Як і слід було очікувати, Xone: 96 має чудову якість збірки, на яке однозначно можна покластися ніч за вночі.

Ключові особливості:

  • Легендарний аналоговий дизайн Xone.
  • 6 + 2-канальна компоновка.
  • Подвійна 24-канальна звукова карта 32 біт / 96 кГц.
  • Повна підтримка Traktor Scratch.
  • Два Xone VCF-фільтра з дисторшном Crunch.
  • 4-смуговий еквалайзер Xone.
  • Дві незалежних CUE-системи.
  • innoFADER Cross Fader.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»