Новини від компанії «Реал мюзік»

Новий кардіоїдний сабвуфер QSC KS212C

 

 

Зустрічайте новий кардіоїдний сабвуфер QSC KS212C – прорив в інноваціях і дизайні й має всі потужні сторони високоякісного кардіоїдного сабвуфера, укладеними в один компактний корпус! Він підходить для мобільних виступів, Av-продакшна, прокатних компаній, а також для різноманітних по масштабу концертів, де є необхідність позбутися від зайвих низьких частот на сцені.

Два 12-дюймових драйвера, що працюють на бандпасс камеру 6-го порядку, живляться 3600-ватним підсилювачем і контролюються DSP для відчутної різниці в рівні 15дБ на передній стороні корпусу, у порівнянні із задньої. Так само, як моделі серії K.2, KS212C має вдосконалений DSP зі сценами, що зберігаються користувачем, і пресетами за допомогою Lcd-екрану й контрольної панелі.

Портативний корпус постачається комфортними алюмінієвими ручками й чотирма шасі для транспортування. Дві склянки під штатив з різьбленням M20 дозволяють установити топ на 35-міліметровій стійці як у вертикальному, так і горизонтальному положеннях сабвуфера.

Компанія QSC підкреслює, що моделі серії K.2, як і кардіоїдний сабвуфер KS212C мають глобальну 6-ти літню гарантію від виробника за умови реєстрації продукту на сайті qsc.com

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»