Новини від компанії «Лайтек»

Pioneer DJ DDJ-SX3 – оновлений DJ-контролер для Serato DJ PRO

 

 

Pioneer оновив один зі своїх популярних DJ-контролерів до моделі DDJ-SX3. Розроблений спеціально для використання з Serato DJ Pro (раніше відомий як Serato DJ), завдяки новим функціям і розширеним можливостям підключення, він дозволяє здійснювати більш плавні переходи між ді-джеями, MC, музичними жанрами і окремими треками. Поєднуючи популярну компоновку і високоякісний корпус, DDJ-SX3 робить роботу більш зручною в порівнянні з DDJ-SX2, який вже заслужив гарну репутацію серед широкого кола користувачів, включаючи професійних DJ.

Завдяки виділеному вхідному мікрофонному роз`єму на передній панелі DDJ-SX3 ви можете спілкуватися з шанувальниками, не займаючи ні один з чотирьох каналів мікшера. При цьому у вас залишається два додаткових входи на задній панелі. MC, репери і виконавці можуть підключити одночасно 3 різних мікрофони до 3 входів, працювати з еквалайзерами EQs і використовувати звукові ефекти FX.

Змінити виступаючого тепер не становить проблем, навіть якщо DJ грає перед тим, як ви збираєтеся використовувати інший ноутбук, так як кожен з них може підключатися до одного з двох USB-портів одночасно. Контролер пропонується з безкоштовним Pitch 'n Time DJ і пакетами розширення Serato Flip, так що ви можете робити скретчі, мікси і точні кати. Зробіть ваші сети гарячими з чотирма популярними Sound Color FX і використовуючи функції Key Shift, Key Sync і Pitch Play, щоб гармонійно змішувати треки і створювати живі ремікси.

 

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»