Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Комора»

Професійне обладнання від HARMAN Pro забезпечило звук для конференційного простору готелю Novotel Yangon Max

 

 

Інсталяційна компанія обладнала п`ятизірковий готель Novotel Yangon Max комплексним звуковим рішенням від HARMAN для забезпечення покриття широкого спектру заходів у конференційному просторі закладу.

Заснований у 2014 році, Novotel Yangon Max – це п`ятизірковий готель, розташований у столиці М`янми – місті Янґон. Окрім номерів, апартаментів, фітнес- та спа-центру, лобі-бару та музичного залу, готель Novotel Yangon Max пропонує дев`ять сучасних майданчиків для проведення заходів, включаючи основний бенкетний зал, менші бенкетні зали та конференц-зали. Для забезпечення якості звуку адміністрація готелю Novotel Yangon Max запросила інтеграторів з метою обладнати конференційний простір у готелі аудіосистемами від HARMAN Professional, що складаються з професійних рішень від JBL, Crown, dbx, Soundcraftта AKG.

Спеціалісти використали акустичні системи JBL. Стельові акустичні системи JBL Control 321CT та JBL Control 312CS дозволили пристосувати звукове обладнання до архітектурних та естетичних особливостей кожного приміщення. Фахівці обладнали основний бенкетний зал акустичними системами JBL VRX 932LAP, забезпечивши потужність лінійного масиву для проведення гучних подій. Також команда інсталяторів використала акустичні системи JBL EON 615, LSR 305 та CBT 100LA для озвучування подій, які потребують більш гнучкого або портативного підсилення звуку.

Всі акустичні системи інсталяції працюють від підсилювачів Crown CDi 1000, XLS 802 та LPS 2500, а їх робота оптимізована за допомогою використання процесора акустичних систем dbx DriveRack 260. Сильною стороною для проведення подій на території готелю Novotel Yangon Max стали конференційні мікрофонні системи AKG CS3, які використовують модульну конструкцію та взаємозамінні мікрофони для максимальної гнучкості в будь-якій робочій ситуації під час конференції. Нарешті, команда включила до інсталяції аналогові мікшерні пульти Soundcraft FX16ii та Soundcraft EXF12 та цифрову консоль Soundcraft Si Expression 3, що дозволило співробітникам готелю Novotel Yangon Max швидко налаштовувати якісний професійний звук для подій будь-якого масштабу.

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах: