Новини від компанії «Зінтеко»

FOTIS AUDIO – топовий к-стандарт в мережі L-Acoustics Rental Network

 

 

Мережа L-Acoustics Rental Network була створена у 2009 році після запуску пілотної програми систем K1. Пілотна програма K1 була запроваджена для проведення попередньої «польової» перевірки нових флагманських лінійних масивів в умовах стадіонів та фестивальних турів. В програмі брали участь провідні світові прокатні компанії: Rat Sound Systems (США), Black Box Music (Германія), Britannia Row, SSE Audio Group (Великобританія). Після двох років випробувань, почався серійний випуск системи, і мережа Rental Network почала рости. Наразі вона нараховує близько 650 компаній по всьому світу.

 

 

Продовженням еволюції флагмана К1 стала поява у 2014 році нової системи К2. К2 – це не просто К1 у форматі 12”. Нова система отримала додаткову експлуатаційну гнучкість завдяки більшому вертикальному куту розкриву та інноваційній технології PANFLEX™. Rental Network отримала новий потужний поштовх для росту. К2 прогнозовано є дуже вдалою і універсальною системою як основна РА система, так і у складі комплексу з К1. Уніфікованість систем підвісу L-Acoustics дозволяє легко комбінувати різні системи для оптимальної реалізації різноманітних задач.

Участь у мережі Rental Network накладає на учасників ряд зобов’язань та завданнь:

Перше зобов`язання стосується комплектів обладнання. Ідеологія L-ACOUSTICS – комплекти систем у прокаті повинні бути не менші мінімально встановленого розміру для ефективного використання. Не може бути компромісу між якістю та складом обладнання.

 

 

Другим завданням є прийняття універсальної системи розподілення сигналів та керування комплексом (уніфікація підсилювачів – контроллерів LA12X/LA8, об`єднаних в стандартні LA-RAK і мережу LA Network) . Це гарантія передбаченої успішної роботи з стандартизованим обладнанням бренду L-ACOUSTICS.

Третє зобов`язання стосується освіти користувачів. Компанія L-Acoustics позиціонує себе як лідер ринку акустичних систем, і приділяє велику увагу підготовці техніків у роботі з інструментами розрахунку, електронікою та системою. Обов'язковим є навчання і сертифікация спеціалістів провідними інженерами L-Acoustics.

 

Більш детальніше на сайті компанії «Зінтеко»