Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Огляд басової голови EBS Reidmar від Music Radar

 

EBS відомі як першопрохідці на ринку басового посилення. Їхня продукція має високу потужність, а конструкція – міцність. Вони користуються повагою за свою надійність.

Наш вердикт: якщо ви хочете високоякісний басовий підсилювач, який забезпечить відмінний звук і при цьому буде зручний в транспортуванні, тоді ви не помилитеся, вибравши цей підсилювач.

Переваги: співвідношення розміру та потужності; чудовий звук.

Недоліки: у комплект не входить акустичний кабель.

 

 

Reidmar – «чаклун, жадібна людина, ймовірно, карлик» в скандинавській міфології, згідно Вікіпедії – є спробою помістити функціонал і звук своїх побратимів в більш компактному корпусі.

«Досягнуто відмінний звук і тональний спектр, і без будь-яких неприємних сюрпризів».

Ця пропорційно складена «голова» оснащена широкими можливостями управління звуком з регуляторами низьких, середніх і високих частот, доповнених регулятором середніх частот і додатковим регулятором яскравості, що додає чистоти звучанню високих частот.

У той час, як у більшості підсилювачів класу D цього типу використовується вбудований лімітер для запобігання «кліпуванню», в Reidmar використана технологія м`якого кліпу, яка захищає підсилювач, не зачіпаючи динаміку – ви отримуєте високу якість звуку, навіть коли граєте з агресивною атакою. Також це означає, що при високому ступені посилення ви зможете домогтися деякого дисторшн.

Передбачено петлю ефектів, вихід на навушники, лінійний вихід і балансний XLR вихід, а також гніздо Speakon для підключення кабінету. Це, безумовно, кращий варіант комутації басового обладнання. Як не дивно, жоден акустичний кабель в комплект не входить.

З метою виконання даного огляду, ми підключили до голови два кабінети EBS Classic 1 x 12``, пропорційно компактних, але дуже продуктивних і таких, що добре підходять до Reidmar. Міцні, із закритою задньою панеллю, бічною ручкою для перенесення і хромованими захисними куточками.

НЧ динамік і твітер, що може бути вимкнений, як і роз`єми, розташовані на передній панелі. Обладнані входом і наскрізним виходом на Speakon для підключення ще одного кабінету. Ви можете підключити 1 х 10`` кабінет або, як альтернатива, використовувати тільки один кабінет.

 

 

Звучання

Великий червоний індикатор живлення говорить про те, що ми готові знімати звук. Дуже важливо налаштувати гейн, щоб добитися потрібного рівня вихідного сигналу баса. Для зручності візуального контролю кнопки характеру і фільтра підсвічуються, коли режим активований. Функція характеру звуку вирізає середні частоти еквалайзера і піднімає низькі і високі. Завдяки цьому звук стає теплим і яскравим.

Перемикач фільтру вносить корективи в налаштування лімітера / компресора, що корисно при грі на високій гучності, оскільки дозволяє контролювати піки, а також керувати дисторшн. При цьому зберігається динаміка, а тому будьте обережні – при грі з надмірною атакою підсилювач може сповзти з кабінету в наслідок вібрації.

Крім того, вам навряд чи не сподобається його приголомшливий дисторшн, дивно, що і підсилювач і кабінет здатні впоратися з цим завданням. Викликає повагу.

Регулятори низьких, середніх, високих частот і яскравості забезпечують більші, ніж достатньо, можливості маніпулювання звуком, навіть якщо не використовувати фільтр: відмінний звук і широкий частотний спектр цілком досяжні, причому без неприємних сюрпризів.

Важливим фактом про цей підсилювачі є той, що в ньому пропонуються висока потужність і хороша якість збірки за досить бюджетною ціною. Поєднання аналогового передпідсилювача і цифрового кінцевого підсилювача потужності виявилося добрим способом отримати якісний натуральний звук баса при грі на високій потужності. А завдяки наявності виходу на навушники, він відмінно підходить для індивідуальних занять вдома, одночасно, будучи головою професійного рівня. Таким чином, даний підсилювач є відмінною інвестицією навіть будучи використовуваним окремо, якщо ви не можете дозволити собі повний комплект.

 

 

Технічні характеристики

Додаткові особливості: петля ефектів, балансний XLR вихід з перемикачем pre / post еквалізації і заземлення, лінійний вихід, вихід на навушники і вихід на кабінет на Speakon.

Регулятори: низьких частот, яскравості, характеру звуку, компресора, фільтра, гейна, середніх, високих частот, гучності.

Опис: компактна басова голова з аналоговим преампом і підсилювачем потужності класу D.

Розміри: 360 х 75 х 250 мм.

Вага: 3,2 кг.

Каналів: 1.

Замовити даний товар ви можете в інтернет магазині!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»