Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Акустичні гітари Grimshaw унікальний бренд з неперевершеним звучанням

 

 

Раніше важко було і мріяти про те, що такий виробник як Grimshaw з`явиться у вільному продажі й до легенди, серед виробників акустичних і електроакустичних гітар, можна буде не тільки доторкнутись, але й придбати. Всесвітньовідомий холдинг Grimshaw, що випускає популярні акустичні, класичні, банджо та електрогітари широко представлений у каталозі нашого магазину.

Перші інструменти, що з`явились у 1930 році завдяки засновникам бренду музикантам братам Емілю і Монті Грімшоу (Emile and Monty Grimshaw) одразу ж завоювали попит серед музикантів. Гітари того часу віддалено нагадували банджо. Компанія після війни виготовляла акустичні гітари і почала однією з перших в Англії випускати елетрогітари. Grimshaw вдалося швидко наповнити нішу музичних інструментів у післявоєнній Англії. Рок-н-рол який в той час шалено набирав обертів і сприяв тому, що попит на продукцію Grimshaw з часом тільки зростав. Інструменти від цього бренду славились серед музикантів помірною ціною та високою якістю звуку. У пошуках свого особливого звучання виробник активно працював над формою гітари, вирізом на деці та інших конструктивних особливостях.

 

 

Вибрати музичний інструмент від Grimshaw означає придбати гітару з унікальним звучанням і іменем, що став брендом в музичних колах і цінується професіоналами. Зараз у продажу є провірені часом інструменти, що зарекомендували себе з якнайкращої сторони:

Grimshaw GSA-60 – чудова гітара від британського бренда, з гарною «манерою» звучання та адекватною ціною. В конструкції гітари втілений чудовий ансамбль деревини. Так, верхня дека гітари виготовлена з ялинкового ламінату, а нижня – з американської липи. Накладка і бридж виконані з добірного палісандру. Таке поєднання деревини сприятливо впливає на якість звучання, його збалансованість по всьому спектру. Форма гітари (аудіторіум) додає м’якості та інтимності. Цей інструмент має нікелеві посріблені лади (зазвичай такі зустрічаються у дорожчих гітарах). Зручна мензура – 645 мм – не завдасть труднощів навіть музикантам з невеликим розміром руки. Гітара Grimshow GSA-60 – бюджетний інструмент з гідними характеристиками, що стануть у пригоді як любителям, так і початківцям.

 

 

Grimshaw GSD-6034 – це прекрасний та якісний інструмент за прийнятну ціну. Верхня дека гітари виготовлена з ламінату ялини, що суттєво підвищує її стійкість до механічних пошкоджень. Бридж і накладка виготовлені з добірного палісандра. Завдяки такому поєднанню деревини та формі гітари (аудиторіум) звучання стає багатшим і м'яким.

Grimshaw GSD-60 – це більше, ніж просто гітара для початківців! Ідеальний інструмент як для початківців, так і аматорів, які не хочуть витрачати надто багато грошей на інструмент, але хотіли б отримати добротну гітару. Бридж і накладка грифа виготовлені з міцного палісандра. Вона має нікелеві посріблені лади.

Grimshaw GSD-60-CE – це чудова гітара для початківців і не тільки! Вбудована активна електроніка дозволить використовувати гітару на сцені, а 3-х смуговий еквалайзер з регулятором Presence - управляти її звучанням в широкому діапазоні. Бридж і накладка грифа виготовлені з міцного палісандру, а нікелеві лади посріблені.

Grimshaw GSD-20 – це чудовий варіант для тих, хто бажає купити якісну гітару за помірну ціну. Вона згодиться як для початківців, так і для досвідчених любителів. Ця гітара має чудовий звук!

В конструкції гітари використане вдале поєднання деревини. Так, дека та обичайки виконані з липи, а гриф та бридж з палісандру. Разом вони надають звучанню збалансованості та яскравості.

Вона має форму дредноут. Завдяки цьому звучання більш гучне та насичене низькими частотами. А ще це дуже олдскульно: грати на такій гітарі бардівські пісні чи блюзові теми.

Будь-яка з цих гітар стане інструментом на якому можна буде втілити будь-яку творчу фантазію або ж виконати найважчий класичний твір. Вони створені для тих хто починає і хто вже має певний досвід!

Не економте на якості звучання, а обирайте те, що вам до вподоби. Вдалих покупок!

 

Інформацію надала компанія «Аллегро-Мюзік»