Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Новини від компанії «Акрополіс»

Відкривай нові можливості разом з FISHMAN Fluence!

 

 

Вперше, звукознімач Fluence Modern Humbucker представлено на зимовому NAMM шоу в січні 2014 року. Того дня, компанія Fishman відкрила нову еру у виготовлені звукознімачів для електрогітари, адже протягом останніх 80-ти років технології виготовлення датчиків для гітари практично не розвивались. Застосувавши абсолютно новий підхід, Fishman створили унікальні звукознімачі, які поєднують у собі стандарти виготовлення магнітних датчиків з сучасними технологіями.

Запатентована технологія Fluence Core дозволяє кожному датчику відтворювати різні тембри: Voice 1, Voice 2 та Voice 3, користуючись важелем push-pull. Унікальна функція Multi-voice надає музиканту можливість використовувати звукознімачі для добуття потужного, агресивного саунду для гри важких стилів музики, а також, вінтажного чистого звучання. З цією функцією Ваша гітара перетворюється в мульти-інструмент на якому можна грати у будь-яких жанрах музики з відчуттям пасивних / активних / синглових характерів звучання в одному датчику. Погодьтесь, що це дуже зручно, адже Вам не потрібно змінювати гітару, потрібно лише натиснути на потенціометр.

Усі звукознімачі Fluence мають стандартизований розмір, тому вони ідеально підійдуть, практично, для будь-якої електрогітари. Хамбекери та сингли Fluence потребують живлення від батарейки 9V. Також компанія Fishman пропонує спеціальний акумулятор «Fluence Rechargeable Battery», який заряджається від miniUSB.

 

Інформацію надала компанія «Акрополіс»