Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «Алегро-мюзік»

 

 

Бренд Techra

 

 

Хто ми: група пристрасних техніків з 50 річним досвідом в області розробки високомолекулярних сполук, що мають дуже широке застосування в областях, які вирізняються високими вимогами, таких як автомобілебудування, важке машинобудування, медицина, виробництво побутових приладів і так далі.

 

 

Бачення TECHRA полягає в тому, щоб бути провідним брендом з відмінними інноваційними навичками, що пропонують музикантам унікальні та корисні вироби.

Місія TECHRA полягає в наданні музикантам нових можливостей самореалізації з використанням інноваційних матеріалів та ідей.

... Вникніть у філософію Techra

Давним-давно я мріяв стати барабанщиком... але я не міг, тому що... наша група потребувала басиста!

Протягом багатьох років я жив з цим таємним бажанням, поки одного разу я не вирішив стати «довгою рукою» настільки великої кількості барабанщиків у всьому світі, наскільки це тільки можливо.

Як?

Я сів перед барабанною установкою і запитав себе, що я б міг запропонувати своїм улюбленим барабанщикам більше, ніж звичайні старі дерев`яні барабанні палички. І відразу зрозумів, що технологічна спадщина моєї сім`ї – це саме той ідеальний скарб, який мені потрібен. Ми в змозі виробляти найбільш видатні механічні компоненти для найвимогливіших промислових областей таких, як аерокосмічна, радіоелектротехнічна, автомобілебудівна і т.д. завдяки нашим ноу-хау, технологіям і рукам. Чому б не скористатися цим на благо всіх барабанщиків!?

Наша місія

Ми хочемо, щоб барабанщики були щасливі! Щасливі тому, що вони тримають у своїх руках, як вони можуть бути натхненні звуком наших барабанних паличок, владі наших зусиль, впливу нашої пристрасті.

 

 

...З цієї пристрасті народилися Techra!

Сфера

Асортиментний ряд TECHRA заснований на бажанні створювати видатні інноваційні барабанні палички, які могли б забезпечити музикантам більше зручності, комфорту, бути легко утилізовано і давати нових можливостей у використанні. Все це завдяки нашим технологічним розробкам в області абсолютно інноваційних композитних матеріалів, що спаковано безпосередньо з наших основних галузей діяльності.

Чого потребують барабанщики

Барабанщики завжди цінували оптимальне співвідношення жорсткості і ваги деревини. Жоден інший матеріал не може, природно, його повторити, але, щоб бути швидкими і ефективними, барабанщикам потрібно дещо більш легке, щоб уникати втоми і досить жорстке, щоб відчувати віддачу томів і тарілок.

Techra розробили і протестували безліч різних синтетичних сполук і виділили деякі окремі композити. Ми не намагалися скопіювати деревину, а просто шукали спосіб запропонувати барабанщикам більш широкий погляд на гру на ударних, шлях до нового натхнення.

Барабанщики очікують від своїх паличок не тільки відмінного звуку, але також міцності, надійності та зручності при грі.

Продукція

Маючи все це на увазі, TECHRA тепер в змозі запропонувати 6 лінійок барабанних паличок, які дозволять кожному барабанщикові відкрити для себе ціле нове широке поле для самовираження.

 

 

Дистриб`ютор бренду Techra в Україні – компанія «Алегро-мюзік».

Лінійка продукції Techra:

  • Барабанні палички.
  • Гітарні чохли і кейси.
  • Стійки.
  • Медіатори.

 

Веб-сайт виробника: www.techra-drumsticks.com

 

«Techra» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...