Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд Strand

 

 

Бренд Strand – на світовому ринку вже понад 105 років!

Він народився в лондонському театральному районі у 1914 році на початку Першої світової війни.

Артур Ерншоу та Філіп Шерідан, двоє театральних електриків, зареєстрували свій перший дизайн корпусу світильника та відкрили невеликий офіс та майстерню на вулиці Сент-Мартін у центрі лондонського театрального району Вест-Енд.

У 1918 році вони представили свою компанію Моссу Менселу, виробнику дугових опорів і регуляторів яскравості в Сесіл Корт, який погодився придбати компанію.

Компанія прославився своїм освітленням у 20-х роках минулого сторіччя, світловим управлінням у 1930-х роках, зростав на міжнародному рівні в 1940-х і перейшов на телевізійне освітлення у 1950-х.

До 1970-х Strand робив великі технологічні стрибки – переходив до автоматизації та переписував правила для консолей, тоді як 1980-ті був значний прогрес у керуванні світлом.

Революція в обчислювальній техніці в 1990-х роках побачила час стрімкого технологічного зростання. Компанія Strand створила свої перші цифрові консолі та системи управління, засновані на програмному забезпеченні – прямими нащадками тих приладів, які керували високоефективними світлодіодними світильниками.

2019 рік: відокремившись від материнської компанії Royal Philips у 2015 році, Philips Lighting переробляється під Signify. Strand та стабільний партнер Vari-Lite повертають собі статус автономних брендів, відновлюючи прагнення бізнесу до інновацій та підтримки бачень творчих митців у всьому світі.

Пишаючись своїм минулим, але керуючись сьогоднішнім днем, компанія продовжує розробляти високоякісні продукти, які допоможуть вам задовольнити запити сучасного театру, кіно та телебачення, а також тематичного середовища та освітлення архітектури.

Лінійка продукції Strand:

  • Прилади архітектурного контроля.
  • Світлові консолі.
  • Прилади розподілу даних.
  • Енергетика і дімінг.
  • Прилади етапного освітлення.
  • Студійне освітлення.

 

Веб-сайт виробника: www.strandlighting.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...