Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд Steinway & Sons

 

 

РОЯЛІ ТА ПІАНІНО STEINWAY & SONS

Компанія Steinway & Sons заснована у 1853 році, роялі та піаніно, що створюються нею є стандартом якості у сфері фортепіанобудування. Усі інструменти Steinway & Sons будуються з використанням найкращих натуральних матеріалів, з надзвичайною прискіпливістю до деталей та безкомпромісною якістю виробництва.

 

 

Неможливо перебільшити роль, яку відіграють майстри компанії Steinway & Sons, оскільки саме завдяки особистій відданості, досвіду та майстерності кожного працівника фортепіано Steinway & Sons були і залишаються стандартом якості, еталоном звучання і цінною інвестицією.

Перетворіть свій дім на концерт-хол

Бажаєте запросити до свого дому Юджу Ван чи іншого видатного артиста? Тоді відкрийте для себе найдосконалішу самограючу систему Steinway & Sons Spirio!

 

 

Ланґ Ланґ про систему STEINWAY & SONS SPIRIO

«Я слухав і дивувався. Це схоже на сон… Придбавши фортепіано додому, більше не потрібно чекати на піаніста, щоб інструмент зазвучав».

STEINWAY & SONS сьогодні

Від майстра – учню, від покоління до покоління – кожен інструмент Steinway & Sons створюється професіоналами, які мають за плечима десятиліття досвіду. Вони будують інструменти вручну і вдихають у них життя, постійно вдосконалюючи. З більш ніж 125-ма патентами Steinway & Sons вважається піонером сучасного фортепіанобудування.

 

 

 

Час є надзвичайно важливим фактором для будівництва фортепіано: деревина, якa використовується, спершу сохне і дозріває в природних умовах на відкритому повітрі. Цей процес в середньому триває два роки, аж до моменту, коли вона дійде оптимальних кондицій. Після цього, ще близько року йде на безпосередній процес будівництва фортепіано Steinway & Sons. Кожен рояль або піаніно Стейнвей, є шедевром майстерності і витвором мистецтва, який складається з більш ніж 12 000 окремих частин і має власний музичний характер, що робить його таким же унікальним, як і людина, яка на ньому грає.

Мені приємно знати, що інструмент, який я зробив, творитиме музику ще довго після того, як я піду з цього світу.

ЮРГЕН АБЕЛЬБЕКК
Майстер STEINWAY & SONS, 36 років

STEINWAY & SONS у майбутньому

Починаючи з 1857 року, компанія Steinway & Sons зареєструвала більше 125 патентів, завдяки чому інструменти Стейнвей стали стандартом якості серед роялів і піаніно в усьому світі, а також справили вплив на історію музики. Компанія Steinway & Sons завжди поєднує традиційну майстерність з передовими технологіями, щоб прокласти шлях до вишуканої насолоди музикою у майбутньому.

Остання розробка Steinway & Sons це SPIRIO – рояль, обладнаний найкращою самограючою системою неперевершеної якості, про яку зараз говорить увесь світ. Цей витвір мистецтва поєднує традиційну майстерність ручної роботи і провідні технології та дозволяє видатним піаністам невидимо зіграти на вашому роялі. Це по-справжньому незрівнянний музичний досвід.

 

 

Неймовірно, на що здатен цей рояль! Почути власне виконання зі сторони в той час, коли ти навіть не торкаєшся клавіш. Вражаючe, це – справжнє дійство.

ОЛЬГА КЕРН,
Артист STEINWAY & SONS

STEINWAY & SONS у минулі часи

Успіх потребує мужності і захоплення своєю справою. Обидві ці якості продемонстрував Генрі Енгельгард Стейнвей, засновник компанії. Народившись у 1797 році під іменем Генріх Енгельгард Штайнвег у містечку Вольфсхаген, розташованому в горах Гарц (сучасна північна Німеччина), він створив свої перші струнні інструменти вже у двадцятирічному віці. У 1825 році, лиш п’ять років потому, він заснував власну майстерню в місті Зезен. Однак, оскільки Штайнвег отримав дозвіл (згідно тодішніх законів) лише ремонтувати інструменти там, він таємно зробив свій перший рояль на кухні власного будинку у 1836 році.

Цей інструмент, що отримав назву «кухонний рояль», увібрав у себе багато новаторських ідей. Серед них, наприклад, був спосіб виготовлення штегу (містка). Для Генріха Енгельгарда Штайнвега завершення роботи над цим роялем було, безсумнівно, одним з найважливіших моментів його життя. Зрештою, це заклало підвалини його майбутнього успіху.

Шановний пане Стейнвей, я дуже радий, що маю можливість грати на Ваших роялях під час своїх концертів. Я вважаю ці інструменти досконалими у всіх відношеннях.

СЕРГІЙ РАХМАНІНОВ
Безсмертний Артист STEINWAY & SONS

Лінійка продукції Steinway & Sons:

  • Фортепіано.
  • Роялі та піаніно Boston.
  • Роялі та піаніно Essex.
  • Самограюча система високої чіткості SPIRIO.

 

Веб-сайт виробника: steinway.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...