Спеціальні пропозиції

З 14 лютого по 21 лютого «Комора» проводить акцію на навушники AKG

 

 

Моделі, на які діє знижка 14%:

 

 

AKG K721701 грн. 1464 грн.

 

Навушники призначені для тривалої роботи. Вони відрізняються якістю конструкції, маючи досить малу вагу. Всі деталі в комплексі працюють на можливість максимально тривалого використання упродовж робочого дня. Слухати музику в AKG K72 без жодних неприємних відчуттів і втоми можна набагато довше, ніж у звичайних навушниках за таку ж ціну.

 

 

 

AKG K1754470 грн. 3843 грн.

 

Навушники AKG K175 – накладна модель із закритим акустичним оформленням ідеально підходять для моніторингу. Плаваючі амбушури забезпечують зручну посадку та акустичну ізоляцію. Екстремальний режим тестування AKG гарантує надійність навіть після інтенсивного використання. Міцний суцільнометалевий шарнір розрахований на довгі роки використання.

 

 

 

AKG K2755859 грн. 5040грн.

 

Навушники пропонують найкращу в своєму класі частотну характеристику, забезпечуючи чіткість і деталізацію, дозволяючи легко чути ледь помітні деталі і створювати мікси, які добре транслюються в різних режимах. Їх відмінна чутливість і низький імпеданс демонструють максимальну вихідну потужність до спотворення, тому ви можете використовувати їх навіть при відтворенні музики на мобільних пристроях з малим енергоспоживанням.

 

 

 

AKG K7016558 грн. 5640 грн.

Референсні відкриті навушники класу преміум. Завдяки фірмовим перетворювачам XXL Varimotion, навушники AKG K701 забезпечують чудову локалізацію інструментів і низький рівень спотворень. Навушники мають регульоване оголів`я з натуральної шкіри і м`які велюрові амбушури, що дозволяє комфортно працювати в них тривалий час.

 

Інформацію надала компанія «Комора»