Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Спеціальні пропозиції

Онлайн магазин L-Acoustics

 

 

Звукові системи преміум класу для домашнього використання з лінійки Archipel будуть доступними для замовлення онлайн та через мережу інтеграторів L-Acoustics Creations Integrator Network.

 

Маркуссі, Франція, липень 2020 р.

 

L-Acoustics Creations – це підрозділ компанії L-Acoustics, який займається перенесенням провідних технологій та рішень L-Acoustics на професійному ринку в домашні умови для приватного використання. На зростання попиту споживачів на домашні розважальні системи, в тому числі і звукові, L-Acoustics Creations реагує випуском звукових систем Archipel, призначених для домашнього використання, які пропонують отримати вибухові враження від живого концерту вдома на дивані.

П’ять різних пакетів від L-Acoustics Creations вже доступні для попереднього замовлення в нещодавно запущеному онлайн-магазині L-Acoustics eStore.

 

 

  • Fiji 2.1 – компактний комплект на основі систем X4i для дому, офісу чи салону.
  • Hawaii 2.1 – потужний комплект на базі систем X8 для озвучування розкішних лаунж зон.
  • Tahiti 2.1 – заснований на системах Syva вишуканий хай-енд комплект для домашнього використання, в приміщенні чи надворі.
  • Tonga 2.1 – високопотужний комплект на основі систем Syva з посиленим сабвуфером для високоякісного та потужного прослуховування музики чи перегляду фільмів.
  • Ibiza 2.0 – могутній комплект на системах Kara II найкраще підходить для ді-джеїв та домашніх дискотек.

Інші системи, розроблені на персональне замовлення клієнта, будуть доступні для замовлення через мережу інтеграторів домашнього аудіо-відео, яка вже активно розвивається.

«Увага споживачів змістилась у бік домашнього звуку високого класу, оскільки артисти почали проводити велику кількість прямих трансляцій зі своїх виступів, – пояснює Нік Фіхте (Nick Fichte), бізнес-менеджер в L-Acoustics Creations. – Отже, інтерес до найкращих звукових систем для домашнього використання зростає, і унікальність задачі L-Acoustics Creations полягає у перенесенні вражень від живого концерту до вашої домівки. Ми вклали увесь наш професійний досвід в галузі звуку, накопичений протягом трьох десятиліть, у створення готових комплектів, які перетворюють музичний контент на яскраві емоції, що вразять навіть найвибагливіших аудіофілів».

Домашні звукопідсилювальні комплекти від L-Acoustics Creations можна замовити онлайн вже зараз. Відвідайте сайт l-acoustics-creations.com, щоб дізнатися більше.

Також в електронному магазині L-Acoustics eStore ви можете замовити фірмову атрибутику L-Acoustics, яка тепер стала доступною для широкого загалу.

Онлайн продажі через інтернет також будуть вигідні сертифікованим постачальникам L-Acoustics та партнерам компанії завдяки спеціальним додатковим знижкам при зверненні онлайн клієнтів L-Acoustics.

 

Інформацію надала компанія «РеалМюзік»

 

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: