Бренди компанії «Алвісс»

 

 

Бренд Serapid

 

 

 

 

1972 рік

Компанія Serapid була заснована у Діппе, Франція. Він розробив технологію переміщення важких вантажів, технологія з твердим ланцюгом (RCT), що пропонує неперевершену точність, компактність та надійність.

З самого початку компанія розробляла продукцію та спеціально розроблені рішення для вирішення проблем виробників автомобілів, а потім швидко поширилася на ядерний та космічний ринки.

1980-ті

У 1980-х роках Serapid розширив свою діяльність по всій Європі та США. Паралельно зі своїм географічним розширенням, Serapid адаптував, інновації та розвивав свій продукт для нових ринків збуту.

1996 рік

Serapid представила свій продукт LinkLift, спеціально розроблений для задоволення потреб театральних і виставочних майданчиків. Сьогодні понад 1000 сайтів у всьому світі використовують цю технологію для переміщення етапів та платформ.

2009 рік

Serapid розробив RigiBelt, неметалічний пояс, призначений для медичного застосування.

2014 рік

Serapid спирався на свій досвід розробки рішень, пов`язаних із проблемами, характерними для кінетичної архітектури або будівельної динаміки. Переміщення такого конструктивного елемента, як стіна чи дах, підняття або опускання вантажівки, автомобіля чи товару, будівельна динаміка (BDS) або кінетична архітектура відкриває поле можливостей для дизайну будівлі.

2017 рік

Зміна управління

Через 30 років на чолі компанії пан Саїд ЛОУНІС передав право власності на групу Serapid компанії Emeric LABESSE та Guillaume DAVIES, які виконують обов`язки президента – CEO та генерального директора – COO відповідно. Їх амбіції – продовжити розвиток групи Serapid в дусі наступності, заснованої на основах, які зробили успіх Serapid: інновації та досконалість його команд.

 

 

Нові власники асоціюються з групою інвесторів LBO France, а також із Said Lounis, який продовжує володіти пакетом акцій Serapid.

2018 рік

Створення Serapid Singapore Pte Ltd ...

 

Веб-сайт виробника: www.serapid.com

 

 

 

Бренди членів Асоціації ...