Про семінари, форуми, майстер-класи, презентації, тренінги, конкурси й вебінари
13 вебінарів від академії Harman Professional: секрети освітлення та інсталяцій, налаштування звуку, мережевий дизайн
1. Рішення з інсталяційних лінійних масивів на спортивних об’єктах – з Ріком Камлетом
30 червня 2020 року | 20:00 за київським часом
На цьому вебінарі буде розглянуто, як використовувати акустичні системи JBL VLA Compact та VLA-i для досягнення оптимального звукового покриття, чіткості звучання, високого рівня розбірливості та здатності долати шум натовпу на стадіонах та аренах.
2. Вступ до роботи з системним контролером Martin P3 – з Воутером Верлінденом
2 липня 2020 року | 18:00 за київським часом
В ході цієї презентації, присвяченої екосистемі Martin P3, учасники ознайомляться з основами можливостей цього робочого середовища та стануть свідками демонстрації низки нових функцій та робочих процесів, включених у версію 5.2.0.
3. Конфігурація звукової системи з Performance Manager 2.x – з Хуаном Соутіллом
8 липня 2020 року | 02:00 за київським часом
Під час цього вебінару будуть розглянуті основні робочі процеси програмного забезпечення JBL Performance Manager, такі як: планування розміщення лінійного масиву без файлів Калькулятора лінійного масиву (LAC), самостійне створення кардіоїдних лінійних масивів із сабвуферів та імпорт EDS файлів сабвуферів з Калькулятора лінійного масиву (LAC) у Performance Manager.
4. Martin P3: Запитайте експертів – з Воутером Верлінденом та Бьорном Столтом
9 липня 2020 року | 18:00 за київським часом
Цей вебінар надасть відвідувачам можливість розпитати експертів з продуктів Martin усе, що вони хотіли би знати про платформу системного контролера Martin P3, включно з новим функціоналом версії 5.2.0.
5. Робота звукорежисера: Налаштування вокального шаблону для запису сесії – з Тіффані «Делайла» Мірандою
10 липня 2020 року | 21:00 за київським часом
В рамках цього вебінару передбачається ознайомлення з функціоналом цифрової звукової робочої станції Pro Tools. Спершу, учасники дізнаються про основи налаштування шаблону вокальної сесії та відтворення ланцюжка ефектів, а також – отримають низку порад та рекомендацій. Слухачі можуть продовжити навчання, завантаживши Pro Tools. Перша онлайн лекція – безкоштовна.
6. Правильне масштабування технічних рішень у сфері кіберспорту: починаючи школами, закінчуючи стадіонами – з Кемероном О’Ніллом
15 липня 2020 року | 03:00 за київським часом
Метою цього вебінару є ознайомити слухачів з базовою технічною структурою кіберспортивної події та розповісти, як використовувати її для розгортання аудіовізуальних систем в рамках організації невеликих місцевих заходів, регіональних фіналів, виступів університетського рівня та міжнародних чемпіонатів.
7. Якість освітлення – з Бредом Шиллером
16 липня 2020 року | 19:00 за київським часом
Належне розуміння показників якості освітлення, таких як світлопередача, кольоровий спектр і температура кольору, відіграє важливу роль при виборі світлових приладів. Дізнайтеся про переваги та недоліки різноманітних параметрів освітлення та довідайтеся, як правильно оцінити продукти.
8. Професійне зростання у сфері зведення звуку – з Леслі Енн Джонс та Мішель Сабольчік-Петтінато
22 липня 2020 року | 19:00 за київським часом
Леслі та Мішель порівнюватимуть та співставлятимуть шляхи професійного розвитку одне одного та своїх клієнтів, виділяючи різноманітні необхідні кожному навички, а також – окреслюючи найважливіші базові вміння, які потрібні всім без виключення інженерам зведення. Ця дискусія включатиме блок запитань та відповідей.
9. Навички системного інженера для інженера зведення – з Кукі Гоффом та Пухом ван Друтеном
29 липня 2020 року | 21:00 за київським часом
Цей вебінар надасть інженерам зведення, що знаходяться у FOH-позиції, можливість ознайомитися та оволодіти деякими навичками та знаннями системного інженера з метою вдосконалення міксу та забезпечення більш послідовних результатів незалежно від місця проведення подій.
10. Поради щодо зведення звуку у культових спорудах – з Джимом Якабускі
30 липня 2020 року | 19:00 за київським часом
Починаючи перевіркою акустичного балансу звукової системи, закінчуючи розгортанням надійної основи з барабанами та басом – цей вебінар ознайомить слухачів з перевіреним часом фундаментальним підходом до зведення звуку в середовищі культової споруди.
11. Від ідеї до результату: процес розробки рухомого світла – з Бредом Шиллером
4 серпня 2020 року | 19:00 за київським часом
Новий світловий прилад не з’являється на ринку магічним чином. Дізнайтеся про цикл розробки продукту та про те, як ідея перетворюється на пристрій у складі комплекту світлового обладнання. Цей вебінар дозволить слухачам отримати уявлення про створення світлових приладів.
12. Історія аудіотехнологій – з Пітером Мозесом
6 серпня 2020 року | 03:00 за київським часом
Під час цього динамічного вебінару ви почуєте історії, що стоять за багатьма важливими винаходами у царині аудіотехнологій: від розробки аналогових мікрофонів до винайдення цифрової обробки сигналів та цифрових аудіопротоколів.
13. Міркування та методи мережевого дизайну для аудіовізуальних систем – з Томасом Хейніцкі
6 серпня 2020 року | 19:00 за київським часом
Цей вебінар стане введенням у роботу з аудіовізуальними мережами з використанням моделей OSI та TCP/IP, включаючи обговорення технічних аспектів з використанням відповідних критеріїв проектування, таких, як: максимальна пропускна здатність, кодування даних та мережевий час.
Інформацію надала компанія «Комора»