Семінари, майстер-класи

VI сертифікаційний семінар-тренінг по професійним цифровим системам Shure QLX-D, ULX-D

 

 

Незабаром відбудеться VI сертифікаційний семінар-тренінг по професійним цифровим системам від компанії Shure QLX-D, ULX-D, персональним моніторним системам PSM та програмному забезпеченню Wireless Work Bench 6.

Компанія «Юритмікс» як стратегічний партнер виробника SHURE в Україні, проводить семінари та сертифікаційні тренінги з програмою, побудованою на базі освітньої платформи Shure Audio Institute.

VI сертифікаційний семінар-тренінг Shure

VI cемінар-тренінг відбудеться 27 березня о 1000 в Києві. Захід особливо стане корисним для інсталяційних та прокатних компаній.

Компанія «Юритмікс» запроваджує обов`язкове навчання по професійним цифровим системам від компанії Shure ULXD. Цифрові радіосистеми Shure ULX-D, підлягають обов`язковій сертифікації партнера «Юритмікс».

Вся лінійка продукції ULXD згідно дистриб`юторській угоді між Shure та «Юритмікс», повинна реалізовуватись виключно тим партнерам, працівники яких пройшли навчання по користуванню даними системами у сертифікаційному центрі ТОВ «Юритмікс». Партнерам «Юритмікс» продавати ці продукти Shure через інтернет-магазини ЗАБОРОНЕНО!

Пройти безкоштовне навчання і отримати іменний сертифікат на право продавати та інсталювати продукти від компанії Shure ви можете в навчальному центрі в м. Київ на базі магазину «Світ музичних інструментів», вул. Констянтинівська, 10.

Сертифікація та семінари – будуть проводитися для невеликих груп по узгодженому графіку.

Для участі у семінарі по роботі з професійними цифровими системами Shure заповніть реєстраційну анкету!

 

Інформацію надала компанія «Юритмікс»