Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд Robert Juliat

 

 

Компанія Robert Juliat була заснована у 1919 році, вона конструювала і виробляла освітлювальне й проекційне обладнання для кінотеатрів. У 1923 році, компанією був випущений перший прожектор з пласко-випуклою лінзою. Сучасні оптичні системи Robert Juliat засновані на конденсаторній оптиці, яка використовує максимальну кількість світла, щоб отримати рівний промінь, чіткий, з плавним загальним покриттям та неперевершеною проекцією зображення.

Ще починаючи з 60-х років дугові вугільні прожектори компанії Robert Juliat продовжують поставлятися в кінотеатри, фахівці компанії далі працюючи над створенням продукції «звук і світло», розробляють на той час інноваційне сценічне освітлювальне обладнання. З 1972 року організаційна форма фірми змінюється на Robert Juliat SA (акціонерне товариство). У 1975 році був випущений перший прожектор типу HMI із вбудованою PSU й лампою на 575 Ватт, тем самим представляючи концепт, який згодом перейняли і інші виробники.

 

 

Сучасні світильники виготовлені компанії Robert Juliat настільки якісні, що витримують навіть найскладніші тури і кожен високоякісний компонент забезпечує повну надійність у гастрольних умовах. Усі світлові прибори є найпростішими в обслуговуванні і найшвидшими у встановленні.

У 1990 році були запущені у виробництво перші профілюючі і прожектори Robert Juliat, що стежать, керовані за допомогою контролера DMX. Уперше в галузі використовували DMX для керування яскравістю на профільних приладах і прожекторах HMI компанії Robert Juliat.

 

 

Кожен пристрій Robert Juliat пропонував і пропонує своїм користувачам ексклюзивні функції і зроблять усі ваші операції з ними яскравим задоволенням.

Перша нагорода за створення прожектора Cyrano компания Robert Juliat отримала у 1999 році. Вона стала першим виробником, який отримав нагороди LDI за конструкцію прожектора, а тільки що випущений прожектор HMI Cyrano 2500W був названий освітлювальним приладом року. Нагорода була вручена компанії за чудову якість і характеристики продукції, які включали в себе ергономічність, стабільність до високої температури, зручність маніпулювання і ручний регулятор димеру.

Компанія Robert Juliat вислуховує своїх клієнтів та консультує споживачів, створюючи дизайн освітлювальних приборів як ідеальні продукти які включають усі точки зору людей, які їх використовують. Це дає відповіді на поточні потреби та утримує компанію на передньому плані майбутніх розробок.

 

 

І донині компания Robert Juliat продовжує радувати клієнтів новими розробками і не змінює політику прагнення до досконалості. Мета компанії Robert Juliat – продовжувати, як і на протязі довгих 90 років, забезпечувати своїх клієнтів якісними інноваційними світловими приладами.

На даний момент компанія Robert Juliat – це світовий лідер серед виробників профільних прожекторів і світлових прожекторів, що стежать.

Лінійка продукції Robert Juliat:

  • Прожектори світла, що стежать.
  • Прожектори лінзові.
  • Прожектори профільні.
  • Прилади світла, що заливають.

 

Веб-сайт виробника: www.robertjuliat.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...