Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «Алегро-мюзік»

 

 

Бренд RC strings

 

 

Caprice S.L. – це невелика компанія, яка ось вже впродовж 40 років успішно конкурує з лідерами в такій специфічній сфері, як виробництво та експорт гітарних струн, а також струн для подібних інструментів. Ремісницькі методики зустрілися з прагненням створювати першокласну продукцію під маркою «Зроблено в Іспанії».

Гітара, цей чудовий інструмент, чия батьківщина знаходиться в Іспанії, була увічнена великими виконавцями на п`яти континентах. Тим не менш, для вилучення звуку, вона вимагає істотного доповнення, а саме – струн. У більшості країн струни продаються просто в якості аксесуарів. Тим не менш, навіть найкраща у світі гітара абсолютно німа без них. Останнім часом з`явилися гітарні майстри, які отримали визнання нарівні з композиторами і виконавцями; вони заявили, що струни необхідно визнати важливою частиною гітари, а не просто аксесуаром.

Минуло вже 40 років з того дня, коли були випущені перші струни «RC». Як і всі, вони пройшли через безліч етапів вдосконалення технології, фактично це були чотири покоління методів виробництва. Все починалося з простої технології виробництва вручну, яка дозволила компанії отримати акредитацію Цента Ремісників Валенсії. Рік тому Caprice S.L. отримали диплом за діяльність в рядах ремісників протягом 25 років, чому вони дуже раді і горді.

Початок будь-якого шляху складний. Виробництво гітарних струн має свої складнощі. Для отримання чогось нового, чогось кращого потрібні безліч досліджень і багато годин тестування. Мало-помалу вони впроваджували нові технологічні процеси, що і дозволило сьогодні відсвяткувати 40 ювілей компанії.

Все починалося з компанії, завданням якої було в той час забезпечення струнами більшості гітарних фабрик Валенсії. Таким чином, виробники гітар отримували струни швидко і без складнощів, пов`язаних з імпортом.

Враховуючи географічну близькість «RC», це рішення було дуже практичним і зручним. Спершу струни були відомі під назвою компанії-виробника «Caprice», потім протягом декількох років як «Royal Classics», а віднедавна – «RC strings».

З самого початку компанія була представлена на найбільших світових виставках музичних інструментів та обладнання, маючи на своєму рахунку довгий список міжнародних клієнтів і друзів. Також Caprice S.L. співпрацюють з різними конкурсами та фестивалями, як італійськими, так і зарубіжними. Там, де відбувається навчання, концерти, конкурси, виставки або будь-які інші події, які передбачають наявність гітар, там, як правило, присутні і «RC strings». Також слід відзначити співпрацю з «Співдружністю друзів гітари Валенсії», Валенсійської асоціації, що користується світовим визнанням . У наступному, 2015 році, компанія відзначить своє 65-річчя.

 

 

Ця скромна іспанська індустрія завжди функціонувала і функціонує досі в тісній співпраці з численними гітаристами і клієнтами, як вітчизняними, так і іноземними. Всі вони мотивують «RC strings» розробляти нові серії продукції і продовжувати служити гітарного світу. Як і будь-яка інша галузь, особливо в останні роки, компанія піддавалася дуже суворим випробуванням, які поставили під загрозу багато життєво важливих моментів. Але «RC strings» все ще на плаву, через 40 років з дня заснування пожинають плоди міжнародного визнання компанії-виробника якісної продукції, виготовленої у Валенсії.

Безліч людей пройшли крізь компанію: гітаристів, співробітників, клієнтів та інших людей, пов`язаних з функціонуванням організації. Але найбільше запам`яталися всі ті наші друзі і артисти, хто був причетний до створення струн. Вони стали справжніми послами «RC Strings» і «Made in Spain», стали джерелами національної гордості і задоволення.

Дистриб`ютор бренду RC strings в Україні – компанія «Алегро-мюзік».

Лінійка продукції RC strings:

  • Струни для класичної гітари.
  • Струни для електрогітари.
  • Струни для мандоліни.
  • Струни для укулеле.
  • Струни для народних інструментів.
  • Аксесуари.

 

Веб-сайт виробника: www.royalclassics.com

 

«RC strings» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...