Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд Prolyte Products

 

 

Prolyte – провідний світовий виробник металовиробів та безпечних структурних рішень для індустрії розваг. Prolyte робить кожну подію безпечною та досконалою.

Заснована у 1991 році, компанія Prolyte понад 29 років є лідером на ринку, що виробляє та постачає високоякісні товари для індустрії розваг. Компанія з захопленням пропонує найкращі рішення для своїх клієнтів. Як виробник будівельних конструкцій в галузі, включаючи ферми, підмостки та підйомники, вона прагне досягти досконалості продукції та постійних інновацій.

 

 

Рішення компанії Prolyte є безпечними, надійними і можуть бути використані в будь-яких видах заходів. Її портфель проектів демонструє здатність надати всі інструменти та знання, щоб зробити вашу подію безпечною, успішною та досконалою. Prolyte допоможе вам провести весь процес створення конструкцій, коли і де завгодно. Її навчений технічний персонал запропонує найкращі практичні рішення в поєднанні з нестандартним мисленням, щоб задовольнити ваші професійні потреби.

 

 

Штаб-квартира компанії Prolyte знаходиться в Нідерландах, де поєднуються складні процеси проектування, виробництва та продажів. Як один із провідних світових постачальників розважальних рішень, Prolyte має офіс та склад у США. Її всесвітня дилерська мережа партнерів гарантує наявність продуктів її торгової марки, включаючи Prolyte Structures, Prolyte Systems, StageDex та ProLyft. Загалом, універсальний магазин, щоб зробити ваш захід успішним. Маючи взаємну повагу та довіру, Prolyte створює довгострокові стосунки, Prolyte – це ваш перший крок, щоб почати будувати великі речі.

 

 

Унікальна філософія обміну знаннями компанія покращує бізнес і сприяє успіху своїх клієнтів та користувачів своїх продуктів. Компанія Prolyte тісно співпрацює зі своєю клієнтською мережею, щоб гарантувати постійні інновації продуктів, процесів та послуг. Для забезпечення безпечного використання та надійних конструкцій вона виробляє їх відповідно до останніх і найвищих світових стандартів.

Лінійка продукції Prolyte Products:

  • Алюмінієві фермові системи для багатьох застосувань та вантажопідйомності.
  • Відкриті дахи сцен для фестивалів, концертів або для різних вистав.
  • Інсценізаційні системи та бар`єри контролю натовпу.
  • Підйомі системи та контролери.

 

Веб-сайт виробника: www.prolyte.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...