Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «MAG Audio»

 

 

Бренд Powersoft

 

 

Powersoft − італійська компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві та збуті широкого спектру професійних запатентованих технологій високого класу для професійного аудіоринку, таких як підсилювачі потужності, компоненти гучномовців та програмне забезпечення для використання в першу чергу в встановлених звукових програмах.

 

 

Починаючи з 1995 року, компанія є лідером у галузі про-аудіо, поєднуючи пристрасть до творчості та інновацій.

Компанія Powersoft розробила чудовий дизайн підсилювача класу D, який зміг забезпечити стабільно надійні високі рівні потужності з безпрецедентним низьким рівнем шумів.

Використовуючи власні запатентовані технології, джерела живлення Powersoft в режимі комутації, також змогла значно зменшити тепловіддачу, повернути ЕРС (активна переробка реактивної енергії гучномовців), одночасно легко обробляючи навантаження імпедансу. Компанія має десятки патентів, має значних виробничих партнерів по усьому світу, а також постійно займається інноваційними розробками підсилювання звуку у галузі про-аудіо.

 

 

Powersoft присутній у більш ніж 80 країнах світу з мережею авторизованих дистриб'юторів та 35 сертифікованих центрів технічного обслуговування. Сприяння виробництву в Італії забезпечується виробничою діяльністю на заводах Скандіччі (Флоренція), Болоньї, Кортоні та Горічі. Дочірня компанія Powersoft Advanced Technologies Corp., розташована в місті Керні, штат Нью-Джерсі, відповідає за маркетингову та технічну допомогу для американського ринку.

 

 

Цінності компанії

Це стійкі принципи, про які компанія Powersoft повинна думати кожен день, і які впливають на всі її рішення, великі та малі. Ці цінності − це стандарти, які вона встановлює для себе. Ці цінності повинні завжди відображатися у поведінці та діях кожного члена команди.

Репутація компанії побудована на чесності у всіх справах бізнесу. Вона ставиться до членів своєї команди, клієнтів, партнерів та постачальників саме так, як вона хотіла б, щоб до неї ставились: з найвищим ступенем поваги, визначаючи важливість різноманітного походження, культури, досвіду та ідей.

Компанія Powersoft старанно працює і шанує кожне зі своїх зобов’язань, і вся робота, яку вона виконує, ведеться етично. Довіра − це основа всіх її партнерських стосунків, і в межах кожного вона бере на себе відповідальність за них.

Робота в команді

Компанія працює разом, як команда, підтримуючи зусилля один одного і цінуючи внесок кожного. Це забезпечує досягнення найкращого результату як для її клієнтів, так і для її бізнесу. Powersoft вірить у співпрацю та вважає, що завдяки командній роботі може досягти чудових результатів та створити підвищену цінність для її клієнтів. Powersoft створює середовище, коли кожен має повноваження формувати результати, які впливають на успіх галузі про-аудіо, для якої вона працює. Компанія справедливо і об'єктивно визначає внесок та зусилля членів своєї команди, партнерів та постачальників − і винагороджує за якісні результати.

Орієнтованість на клієнта

Компанія Powersoft готова задавати питання, слухати та активно реагувати на потреби своїх клієнтів. Прагне додати високу якість та іновації для проектів її клієнтів, пропонуючи найкращі рішення, дозволяючи їм підвищити свій досвід та бути більш успішними.

Інновації

Компанія Powersoft вкладає кошти в дослідження і відкрита до ідей, які кидають виклик звичайним поглядам. Творче бачення, суцільна інженерія, високі технології та вирішення сучасних вимог про-аудіо ринку − це основний елемент її філософії.

Якість

Powersoft прагне досконалості в розробці надійних виробів вищої якості і пишається своєю італійською інженерною спадщиною. Компанія постійно вдосконалює свої виробничі та бізнес-процеси та прагне радувати своїх клієнтів та партнерів, надаючи їм високоякісні інженерні рішення, продукти та свою сервісну підтримку.

Лінійка продукції Powersoft:

Install Amps

  • Серія Duecanali.
  • Серія Quattrocanali.
  • Серія Ottocanali.
  • Серія Ottocanali 1204.
  • Серія Mezzo.

Touring Amps

  • Серія X.
  • Серія T.
  • Серія M.
  • Серія K.

 

Веб-сайт виробника: www.powersoft.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...