Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Компанія ADJ анонсувала новий комплект аплайт-освітлення Mirage Q6 Pak Black

Mirage Q6 Pak Black – приголомшливе рішення для аплайт-освітлення, що складається з шести багатофункціональних світлодіодних прожекторів з живленням від акумулятора. Світлові пристрої керуються за посередництвом бездротової мережі, мають ступінь захисту IP65 та поставляються в спеціальному зарядному дорожньому кейсі. Кожен світильник Mirage Q6 IP Black пропонує все, що й оригінальні хромовані пристрої Mirage Q6 IP, але у стриманому, елегантному чорному глянцевому корпусі.

Кожен прилад Element Q6 IP Black оснащений чотирма 10-ватними світлодіодами RGBA 4-в-1 для змішування кольорів, що продукують потужний світловий потік з широким вибором кольорових варіантів. Модель вирізняє ємнісний акумулятор, що дозволяє працювати до 40 годин без підзарядки, а також – корпус зі ступенем захисту IP65, завдяки чому світлові пристрої Element Q6 IP Black підходять для тимчасового використання під відкритим небом без побоювання дощу, снігу, пилу та піску. Прожектори також обладнані вбудованим бездротовим трансівером DMX WiFLY EXR та пропонують багато корисних функцій, включно з сигналізацією для захисту від крадіжки. Для зручності використання кожен прилад має вбудовану підставку та висувну ручку для перенесення. Пристрої постачаються комплектами по шість одиниць разом зі спеціально виготовленим дорожнім кейсом, який захищає їх під час перевезення, спрощує транспортування та підзарядку між заходами.

"Ми розробили Mirage Q6 IP, щоб встановити новий стандарт у бездротовому освітленні, прислухавшись до наших клієнтів та надавши продукт, який ідеально відповідає вимогам професійних художників з освітлення", – пояснює національний менеджер з продажів компанії ADJ у США Альфред Гонсалес. "Поєднання яскравого світлового потоку, тривалого часу автономної роботи, бездротового DMX-управління, захисту класу IP65, підзарядки у футлярі та сигналізації для захисту від крадіжки – завдяки цьому Mirage Q6 IP є чудовим помічником для проведення заходів. Тим не менш, ми продовжували прислухатися до думки клієнтів після випуску продукту і виявили, що хоча більшості подобається оригінальне хромоване покриття, яке органічно вписується до будь-якої обстановки, деякі прагнуть традиційного чорного кольору.

Mirage Q6 IP Black – наша відповідь на цей запит. Тепер клієнти можуть обирати між оригінальним Mirage Q6 IP з його стильним хромованим покриттям та цією новою версією з класичним чорним дизайном, а також – комбінувати та поєднувати світильники".

Комплекти аплайт-освітлення Mirage Q6 Pak Black від ADJ


Mirage Q6 IP Black пропонує вузький кут променя в 11 градусів, який ідеально підходить для освітлення стін, декору та архітектурних елементів знизу. Кожен прожектор обладнаний вбудованими ніжками, завдяки чому він може просто стояти прямо на землі, а також вбудованою підставкою, яку можна використовувати для нахилу світильника до стіни для формування більш щільного променя. Підставка має низку пазів під заданими кутами, які дозволяють швидко та просто встановити декілька приладів в однакове положення. Нарешті, точка кріплення на задній частині світильника дозволяє приєднати підвісний кронштейн, щоб пристрій можна було повісити на ферму для даунлайт- або сценічного освітлення.

Змінюючи інтенсивність незалежних червоних, зелених, синіх та жовтих елементів у кожному світлодіоді, прилад може генерувати широкий спектр насичених кольорів. На додаток до повного керування змішуванням барв, пристрій також має 64 вбудовані макроси кольорів, які допомагають швидко програмувати вигляд, а також – 13 попередньо запрограмованих шаблонів чейзів, що дозволяють за необхідності легко здійснити налаштування. Кожен світловий прилад має бездротовий DMX-трансівер ADJ WiFLY EXR з радіусом дії до 760 метрів. Прожектори також укомплектовані інфрачервоним датчиком, який можна використовувати або з пультом дистанційного керування ADJ UC-IR24 (додається в комплекті), або з додатком і датчиком Airstream IR – для швидкого вибору колірних макросів та попередньо запрограмованих шаблонів чейзів.

Кожен світловий пристрій живиться від літій-іонного акумулятора великої ємності (11 000 мАг – типова), що забезпечує до 40 годин роботи (один колір) між зарядками. Навіть при зміні кольорів час роботи від батареї становить 20 годин, чого більш ніж достатньо навіть для найільш тривалих заходів. В перерві між використанням потрібно лише сім годин, щоб відновити повну ємність акумулятора.

Кнопка живлення пристрою розташована в його основі поруч з великою панеллю керування з підсвічуванням та чотирма кнопками вибору. Панель керування забезпечує доступ до всеохоплюючої та інтуїтивно зрозумілої системи меню, яку можна використовувати для DMX-адресації, налаштування автономної роботи та вибору різних опцій роботи приладу. Дисплей також можна використовувати для перевірки поточного стану заряду акумулятора та оцінки часу підзарядки, необхідного для відновлення повної ємності.

Крадіжка є серйозною проблемою для продакшн-компаній та івент-агентств, що займаються організацією заходів з використанням бездротового аплайт-освітлення. Не обтяжені кабелями, легкі й компактні, бездротові прожектори заливаючого світла є легкою мішенню як для зловмисних злодіїв, так і для сп'янілих гостей вечірки. Для боротьби з цим явищем прожектори Mirage Q6 IP Black мають вбудовану систему сигналізації, яку можна активувати за допомогою панелі управління. Якщо хтось піднімає пристрій з увімкненою системою сигналізації, пристрій видає звуковий сигнал і блимає червоним, негайно попереджаючи техніків, персонал залу та інших гостей про те, що прилад взято несанкціоновано.

При вазі одного прожектора всього 2.8 кг та комплектації зручною висувною ручкою, Mirage Q6 IP Black дуже зручно зберігати, транспортувати та переносити. Компактні розміри світлових пристроїв (143 мм x 143 мм x 211 мм) дозволяють наситити яскравими барвами навіть обмежені простори.

Прожектори Mirage Q6 Pak Black постачаються в комплекті зі спеціально розробленим міцним дорожнім кейсом. Він обладнаний окремими м'якими секціями для кожного з шести пристроїв, а також додатковим простором для кабелів та аксесуарів, оснащений відкидною кришкою, що застібається на застібки-метелики. Також кейс оснащений міцними сферичними кутами, великими колесами з гальмами, вбудованими ручками та слотами на кришці, що дозволяє складати кілька одиниць у стек під час транспортування та зберігання.

Інтеграція зарядної системи в кейс означає, що всі шість приладів можна заряджати під час зберігання. Ця функція була розроблена спеціально для максимальної зручності зайнятих професіоналів. У корпусі кейса немає жодних кабелів для підключення, роз'єм в основі кожного світлового приладу просто вставляється в зарядну базу у відповідній секції кейсу. Один блокований роз'єм живлення зі ступенем захисту IP65 розташований ззовні на борту кейсу. Він оснащений світлодіодним індикатором стану зарядки й може використовуватися для подачі живлення для заряджання всіх шести приладів, надійно закріплених всередині. Поруч розташований вихідний роз'єм живлення, завдяки якому можна послідовно підключати декілька кейсів для заряджання від однієї розетки.

Новинка Mirage Q6 Pak Black від ADJ буде доступна в Європі у січні 2023 року. В той же час доступною продовжує залишатися оригінальна модель Mirage Q6 Pak, пропонуючи альтернативний варіант тих самих світлових пристроїв у хромованому покритті.