Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Асортимент "Комори" поповнили контрабаси знаменитого німецького бренду Pöllmann

Відтепер підприємство "Комора" представляє у своєму асортименті контрабаси бренду Pöllmann – знаменитого німецького виробника, що започаткував свою справу в 1888 році. Завдяки неперервній наступності поколінь майстрів, компанія Pöllmann накопичила великий досвід та вміння у створенні якісних інструментів.

Для виготовлення контрабасів майстри Pöllmann використовують виключно відібрану резонуючу деревину, витриману впродовж багатьох десятиліть. У будівництві інструментів задіяна багата палітра різноманітних сортів дерева, таких як ялина, ялиця, клен, тополя, горіх, верба тощо; у конструкції застосовуються цільні нижні резонансні деки, а також – зразки деревини, витриманої понад 250 років.

Заради постійного вдосконалення майстерності виготовлення контрабасів, компанія Pöllmann тісно співпрацює з провідними міжнародними оркестрами та солістами.

Майстри Pöllmann будують контрабаси різних розмірів та в різних варіантах покриттів, створюють інструменти як для сольного виконання, так і для гри у складі оркестру. Також компанія пропонує виготовлення спеціальних моделей під замовлення. На додачу до роботи з власним модельним рядом, майстри Pöllmann займаються відтворенням точних копій контрабасів-шедеврів минулого. Всі моделі контрабасів Pöllmann представлені у варіантах 4-струнного та 5-струнного інструменту.

Контрабаси Pöllmann в асортименті "Комори"

Підприємство "Комора" є офіційним дистриб'ютором компанії Pöllmann в Україні. Ми одержуємо продукцію безпосередньо з майстерні знаменитого німецького виробника, гарантуючи її оригінальність та якість.

Інформацію і світлини надала компанія «Комора»