Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про новини у світі музики від компанії «Комора»

Компанія Studer представляє потужну та економічну консоль Vista 5 Black Edition

 

 

Її нова робоча поверхня забезпечує вдосконалений функціонал, а завдяки процесору Studer Infinity Core консоль ефективна з точки зору економічності.

Корпорація Harman представила консоль Studer Vista 5 Black Edition, що, як стверджує компанія, відкриває перед платформою «більш удосконалені можливості» завдяки процесору Studer Infinity Core. Консолі Studer Vista Black Edition були розроблені для виконання широкого спектру завдань, включаючи радіо- і телевізійне мовлення, використання у мобільних пересувних телевізійних станціях, для озвучення культових споруд, майданчиків театрального мистецтва тощо.

«Це дуже сильна відповідь консолі Studer Vista 1 Black Edition», – заявив директор з продажу ефірного сегменту Harman Professional Solutions Марк Госкінґ (Mark Hosking).

 

 

«Збільшена консоль Vista 5 Black Edition дозволяє вирішити більшу кількість потенційних завдань, пропонуючи той самий бездоганний дизайн, але у масштабованій системі мікшування. Завдяки процесору Infinity Core, на основі якого побудований пристрій, він може забезпечити повноцінну резервовану обробку процесів у дуже економний спосіб. Водночас, Vista 5 Black Edition – є повнофункціональною консоллю з якістю звуку, яку наші клієнти очікують від продуктів Studer».

 

 

Пульт Studer Vista 5 Black Edition доступний з кількістю фейдерів: 22, 32 та 44. Також він підтримує додаткову TFT індикаторну панель. Особливості консолі включають унікальний інтерфейс Vistronics і технологію FaderGlow, а також розширені можливості процесора Infinity Core, такі як плагіни для динамічного еквалайзера і повне резервування основного процесора із загальною ємністю до 1000 моноеквівалентних каналів.

 

 

Консоль Vista 5 Black Edition сумісна з будь-яким продуктом Infinity Core від Studer, включаючи Infinity Core 300, 600 і 1000. Також пульт ідеально працює з новим Studer Infinity Core Commercial off the Shelf (COTS) - технологічно простим для користувача рішенням, що дозволяє запускати обробку звуку в режимі реального часу на власному серверному обладнанні всього лиш завдяки додаванню стандартної картки PCIe Infinity CoreLink.

 

 

«Ми надзвичайно раді випустити цю консоль на ринок», – заявив Госкінґ. «Комбінація вдосконаленого функціоналу і привабливої ціни робить її відмінним рішенням для широкого кола задач на сучасному ринку.»

 

audiomediainternational.com

 

Інформацію надала компанія «Комора»

 

 

«Комора» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook