Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «LuxPRO»

Генератор диму + мильних бульбашок WP-1S 2 в 1 та генератор снігу H-S2 DJPOWER

 

 

Представляємо вашій увазі новинку в каталозі інтернет-магазину LuxPRO – генератор 2 в 1 WP-1S!

У порівнянні з аналогами на ринку дана модель виробляє одночасно дим і мильні бульбашки. Така комбінація забезпечує вражаючий результат – під час роботи пристрою бульбашки наповнюються димом, що створює додатковий ефект.

Відмінні характеристики генератори WP-1S:

 1. Можливо створювати абсолютно нового формату та справжню шоу-програму.
 2. Висока швидкість виробництва бульбашок, наповнених димом. Система рівномірно випускає димову завісу, не створюючи додаткового конденсату.
 3. Пристрій оснащений потужним вентилятором, який підіймає бульбашки і дим вище середнього рівня сцени. Тим самим створюється сліпучий ефект, який тримається в рази довше звичайних систем з виробництва мильних бульбашок.
 4. Тиха робота двигуна. Під час роботи пристрій не відтворює сторонній шум, який може заважати проведенню заходу.
 5. Рідина для зберігання бульбашок і туману зберігається окремо в спеціальних відсіках. Надлишкова бульбашкова рідина буде повертатися в бак для відпрацьованої рідини.

 

 

Генератор штучного снігу Н-52 –
гідне рішення для вечірок і яскравих зйомок

Як і генератор мильних бульбашок і диму, машина з виробництва штучного снігу стала фаворитом різних шоу і студій. Бари, ресторани, клуби, концертні зали встановлюють такий пристрій для проведення яскравих і феєричних свят, дискотек. Генератор снігу Н-52 – пристрій нового покоління, яке може конвертувати спеціальної рідини в піноподібну суміш білого кольору. Ні – це не мило! Опади, що нагадують сніг, не залишають розлучень, плям на поверхнях, їх легко відмити.

Розглянемо переваги покупки генератора снігу Н-52:

 • мінімальний шум від роботи мотора – всього 65 дБ, що в кілька разів менше, ніж в агрегатах минулого покоління;
 • можливість регулювати розмір сніжинки. Така функція зручна, якщо потрібно створити певний зоровий ефект для якісних кадрів і зйомок кліпу;
 • точне регулювання потужності. настройка ведеться за рівнем завантаженості системи і масштабом заходи, для якого розрахований генератор;
 • регулювання дальності кидання снігу. Досить встановити дистанцію і генератор буде направляти потік сніжинок в потрібному напрямку;
 • поліпшена система циркуляції, більш надійний, легкий і компактний дизайн;
 • вбудована панель управління з ЖК-дисплеєм. Можливість бездротового управління або DMX.

 

Купівля апаратів для виробництва снігу, диму + бульбашок – розумне капіталовкладення в проведення яскравих свят і зйомок. Генератор завжди знайде вдале застосування і буде «гостем» будь-шоу-програми. У нашому каталозі ви знайдете ще більше актуальних моделей генераторів з доставкою по всій Україні. Отримайте персональну консультацію менеджера і персональну знижку при оптовому замовленні.

 

Автор: Андрій Бурбига – менеджер проектів

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»

 

 

 

«LuxPRO» у соціальних мережах:

 

 Поділитися у Facebook