Кабельні канали і трапи Perfect – професійний захист електрокомунікацій

 

 

YOUTUBE

Безпека кабельної системи – потенційно важливий фактор, від якого залежить безпека обладнання і захист персональних даних. Установка кабельного проводу в місцях підвищеної активності потребує додаткового захисту.

Кабельні канали і трапи стоять на сторожі безпеки електрокомунікацій. Спеціальні накриття збільшують тривалість служби проводки, попереджають пошкодження і навантаження ззовні.

Модельний ряд кабельних каналів і трапів бренду Perfect

Кабельний трап 2-Channel Large PU Cable Cover PU, Black

Короб довжиною 0,9 метрів і шириною 27,5 см володіє підвищеною вантажопідйомністю. Виріб з міцного поліуретану здатне витримати до 5 тон тиску, що порівнянно з рухом вантажного транспорту. Поверхня протистоїть різких перепадів температур, тому активно встановлюється як всередині будівлі, так і на вулиці.

Кабельний трап 1-Channel Large PU Cable Cover PU, Black

Трап довжиною 0,9 метрів і шириною 27,5 см чорного кольору виготовлений з міцного поліуретану. Високий показник міцності виключає утворення тріщин і деформацій. Діапазон температур становить від -25 до +60 градусів – виріб не боїться різких кліматичних змін.

Кабельний трап 1-Channel PU Cable Cover PU, Black

Трап довжиною 0,9 метрів і шириною 14 см вимагає мінімального обслуговування. Показник ударної еластичності конструкції становить 58%, тому трап встановлюється в місцях активного пересування пішоходів.

Кабельний трап 2-Chanel Light Duty Rubber Cable Protector

Короб довжиною 0,9 метрів і шириною 27,5 см оптимізований для установки в місцях підвищеної прохідності, а також на парковках. Клас твердості трапа А95 відповідає європейським стандартам якості.

Переваги кабельних каналів і трапів в сучасному будівництві

Універсальність. Установка захисного короба ведеться на комерційних, промислових об'єктах, в ТРЦ і офісах.

Висока міцність і вантажопідйомність. Виріб упевнено протистоїть навантаженням.

Довговічність. Таке придбання точно окупиться в перші кілька років активної експлуатації.

Простота монтажу. Установка трапа не вимагає професійного підходу.

 

Компанія Люкс Про пропонує трапи і канали для прокладки кабельних систем. Продукція фірми Perfect – раціональне рішення для сценічних майданчиків та офісів.

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»