Світлодіодні BEAM голови SI220L & SI221L від Color imagination

 

 

Дивовижні, видовищні спецефекти під час різних дискотек, виступів і шоу стали необхідним елементом будь-якої концертної програми, вони генеруються за допомогою сучасної і різноманітної світлотехніки, одним з представників якої є так звані LED «світлові голови» BEAM SI220L & SI221L від Color imagination, новинка 2019 року.

Що таке світлові голови

По суті, під цією назвою мають на увазі потужні прожекторні пристрої, в які інтегровані найширші можливості для проектування променів різного кольору, інтенсивності, гостроти, а також різної структури і малюнка. Наприклад, за допомогою такої світлової голови можна створити приголомшливий ефект обертових різнокольорових, яскравих променів, які будуть утворювати певний динамічний візерунок на стінах і стелях концертного приміщення. При цьому, компактні розміри в поєднанні з потужними лампами і численними можливостями перетворюють прожектор в сучасний, оптимальний устрій, вкрай зручний в управлінні і функціонуванні.

Інноваційна система управління цими складними системами дозволяє обійтися без участі техніків-освітлювачів під час роботи обладнання. Запрограмовані дії колірних конструкцій точно і ефектно сформують необхідні світлові картини на сцені або в залі, зчитуючи і реагуючи навіть на несподівані рухи виконавця – тому використання світлових голів усуває можливі помилки і так званий людський фактор. Система контролю DMX512 дозволяє управляти світловий головою в віддаленому режимі і налаштовувати потрібний режим функціонування.

 

 

Характеристики новинок

Світлова голова SI-220L BEAM 230L і SI-221L BEAM 280L – це новинки з величезного асортименту компанії LUXPRO, з джерелами світла потужністю відповідно – 230 і 280Вт, що здатні обертатися на 360 градусів. Дані світлові конструкції володіють оптимальним набором технічних характеристик, необхідних для повноцінної продуктивності:

  1. Колірна система з одинадцятьма квітами колеса, 8, 16-гранной призмою, ефектом веселки і контрольованим часом кожного кольору.
  2. Колесо гобо також з контрольованим часом, системою затемнення і ефектом стробоскопа.
  3. Сучасні системи відображення та охолодження, актуальні критерії джерела живлення, легкий корпус і відповідність всім європейським технічним нормам світлового обладнання.

Переваги моделей

Світлова голова моделі SI-220L BEAM 230L і SI-221L BEAM 280L відрізняються від аналогів цього сегмента ринку світлових приладів, перш за все, підвищеною ергономічністю, компактною конструкцією, збалансованістю корпусу, додатковими численними можливостями створення спеціальних ефектів і зручною швидкої установкою.

Особливу увагу виробники, і покупці звертають на енергоефективність даного освітлювального приладу – при дивно низькому споживанні світлова голова здатна продукувати надпотужні промені з різноманітними світловими ефектами.

Застосування

Прожектор типу світлової голови активно використовується для створення видовищних спеціальних ефектів при постановках масштабних шоу, в різних концертних програмах, молодіжних дискотеках, під час виступів на святкових заходах і т.п. Неповторна казкова атмосфера динамічного світлової вистави заворожує глядачів, а легкість управління складною апаратурою привертає режисерів і операторів.

Вражаючі можливості сучасного світлового обладнання BEAM давно завоювали визнання творців різноманітних концертних програм, тому новинки цього бренду користуються незмінним успіхом і широким попитом – тим більше, що співвідношення якості і вартості даних світлових приладів вважається найбільш оптимальним.

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»