Знайомтеся – новинка генератор туману DFZ-2100 DJPOWER для шоу!

 

 

Генератори туману створюють ефект виробляючи легку, майже непомітну димку – в залежності від типу і моделі. Як правило дані спеціальні ефекти застосовуються для висвітлювання світлових і лазерних променів під час виступів артистів на сцені і в нічних клубах, ресторанах на танцпідлогах.

Пропонуємо вашій увазі генератор туману DFZ-2100 DJPOWER на водній основі.

 

 

Дана модель має високу продуктивність 12 тис. куб. футів за хв. і при загальній потужності 1200 Вт розрахована на приміщення до 200 кв. м. яке повністю заповнює за 5 хвилин.

Особливості:

  • Корпус виконаний в формі кейсу для зручного зберігання, транспортування а також захисту від механічних пошкоджень.
  • Генератор працює на рідині на водній основі, що забезпечує вихід легкого м’якого диму без гару, який не заважає виступам вокалістів на сцені.
  • Запатентована система дозволяє плавно регулювати вихідну потужність, а система контролю температури забезпечую швидкий нагрів за 50 секунд та надійну і довговічну роботу пристрою. Низьке споживання рідини, одного літру вистачає на 83 хвилини роботи.
  • Прилад оснащений цифровим дисплеєм, керуванням через протокол DMX512, а конструкція з низьким рівнем шуму дозволяє використовувати в театрах, невеликих сценах, студіях та інших приміщеннях чутливих до сторонніх шумів.

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»