Світлове шоу від бренду Color Imagination

 

 

Color Imagination – компанія, яка була заснована не в такому вже й далекому 2007 році. За більш ніж десять років роботи виробник став відомий не тільки в своїй країні, але і у всіх просунутих зарубіжних державах. Компанія активно займається виробництвом професійного світлодіодного обладнання, яке широко використовується в багатьох сферах. Color Imagination спеціалізується на випуску високотехнологічної апаратури з низьким показниками енергоспоживання.

Color Imagination це ексклюзивний бренд, який компанія LuxPRO – представляє як офіційний дистриб'ютор на території України. З усіма новинками ви можете не тільки ознайомитися у нас на сайті а й подивитися на їх роботу в нашому шоу-румі або замовити демонстрацію в своєму закладі. Також ми пропонуємо ознайомитися з тією чи іншою моделлю на нашому каналі в YOUTUBE.

 

 

Хочете влаштувати першокласне театральне шоу або концерт, підсвітити фасади архітектурних споруд? Зверніть увагу на продукцію компанії світового рівня Color Imagination, які завжди йдуть на зустріч вимогам клієнтів.

Світлодіодні голови, прожектори компанії мають високу якість, невисоку вартість і найголовніше – вони служать клієнту довгі роки. З Color Imagination не потрібно платити два рази – виберіть якісні освітлювальні проділи і забудьте про повторні витрати.

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»