Нова клубна серія від бренду Ohm в Україні CRONUS «Вокальна ясність»

 

 

Філософія компанії Ohm

Британська компанія, яка займається виробництвом звукових колонок в Манчестері, спеціалізується на проведенні науково-дослідних і конструкторських робіт в області аудіотехніки. Компанія інвестує капітал у створення нових лінійок обладнання, приділяючи пильну увагу деталям дизайну, екологічності та відтворення звуку. Техніка такого рівня відрізняється високою продуктивністю, гідною якістю деталей.

 

 

Споживачі з усього світу високо оцінили звукові колонки Cronus від британського виробника Ohm.

Постійне вдосконалення старих лінійок, увагу до зменшеного споживання електроенергії, поліпшення стилю – все це компанія вивчає з метою просування імені бренду.

Особливості колонок клубної серії Cronus

Техніка даного типу являє собою подобу «шафи», яку можливо переносити і встановлювати у полі досяжності звукового сигналу. Колонка спроектована з урахуванням високих частот, тому вона може працювати на рівні 130 дБ. Компактний розмір пристрою дозволяє економити місце при транспортуванні, розміщенні, а легкий корпус – спростити процес перенесення техніки. Сабвуфер 10 дюймів суміщений з однодюймовий компресійним драйвером, за рахунок яких досягається гучне і соковите звучання.

Колонка має широко кутову дисперсію на 160 градусів, що гарантує передачу звукової хвилі по колу.

До числа інших переваг колонки Cronus відносять:

  1. Легке управління системою за допомогою спеціального драйверу у внутрішньому слоті. Підключення до роз'ємів не вимагає наявність професійних навичок.
  2. Міцне до механічних пошкоджень покриття стінок пристрою. Поверхня зберігає первинний зовнішній вигляд, незалежно від частоти експлуатації.
  3. Робота на високих лінійних частотах дозволяє досягти ідеального звучання без спотвореннь.

Модельний ряд Cronus

  1. Cronus 10. Колонка спроектована з урахуванням високих частот, тому вона може працювати на рівні 130 дБ.
  2. Cronus 12. Пристрій оснащений 10-дюймовим сабвуфером з харчуванням 300 Вт. Колонка працює на ближньому полі з охопленням великої площі. Техніка здатна передавати звучання до 130 Дб з максимальною чіткістю.
  3. Cronus SUB. 18-дюймовий сабвуфер, що працює від електричного опору 8 Ом. Даний девайс дозволяє підсилити силу басів і зробити їх більш реалістичними. Завдяки цій колонці досягається ефект присутності і максимально глибока передача аудіо-сигналу. Така техніка стане відмінним рішенням для концертів, фестивалів, де важливо відчути музику і вокальні дані виконавця. Прилад дуже легко переносити з місця на місця – на ньому передбачені втоплені компактні ручки. Дизайн стінок виконаний за допомогою текстурної фарби. Полюса кріпляться по вбудованої опції близько спеціальних роз'ємів.

Зверніть увагу, що всі колонки відрізняються широко кутною дисперсією на 160 градусів, тому звук буде передаватись слухачам у різні сторони від сцени.

 

 

Кріплення обладнання ведеться як в підлоговому режимі на підставці, так за допомогою кронштейну горизонтального або вертикального формату. Конструкція виробу відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень, ударів, завдяки стійкому покриттю. Техніка відправляється в оригінальній заводській упаковці з наявністю інструкції і гарантійного листа.

Оцініть високі результати звучання колонок Cronus від британського бренду Ohm. Сьогодні техніка такого рівня активно застосовується на великих концертах, форумах в Англії, США, Канаді, Індії.

Запрошуємо всіх бажаючих у наш шоу-рум на демонстрацію і прослуховування акустичних систем британського бренду Ohm серії Cronus!

 

Інформацію надала компанія «LuxPRO»