Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд Juno by Vandoren

 

 

Французька компанія Vandoren запустила виробництво нової лінійки тростин для студентів та музикантів-початківців – Juno.

Тростини Juno подобаються всім: і педагогам, і учням, , і батькам. Розроблені і створені з такою ж турботою, як і при виготовленні тростин для професійних музикантів, Juno успішно виконують основне своє призначення – значно полегшити гру на інструменті. Особлива форма зрізу робить їх максимально зручними для студентів. Це дозволяє досягати швидшого прогресу, особливо коли учень переходить на новий для себе інструмент.

 

 

Наперекір розповсюдженому стереотипу, спеціалісти Vandoren не вважають, що «студентський» означає «гірший». Juno виробляють з відбірної тростини, яку вирощують у середземноморському басейні. Відразу після обробки кожна тростина запаковується в окремий пакет, що зберігає її свіжість. Тому кожна нова тростина, що дістається з коробки, звучить і відчувається так само свіжо, як і в той день, коли була виготовлена.

Тростини Juno є доступні у широкому діапазоні важкості: для кларнетів Bb і альт-саксофонів – від 1.5 до 3.5, для бас-кларнетів і тенор-саксофонів – від 1.5 до 3.0. Це дозволяє підібрати тростину відповідно до вимог кожного студента: від легкої 1.5 – до 3.5, яка забезпечує потужніше і насичене звучання.

 

 

Якісні, доступні за ціною, створені спеціально для студентів та учнів, тростини Juno значно полегшують знайомство з музичним інструментом і, як результат, роблять заняття музикою грою.

Лінійка продукції Juno by Vandoren:

  • JCR11XX – тростини для кларнета Мі-ь.
  • JCR01XX – тростини для кларнета Сі-ь.
  • JCR31XX – тростини для бас кларнета.
  • JSR51XX – тростини для сопрано саксофона.
  • JSR61XX – тростини для альт саксофона.
  • JSR71XX – тростини для тенор саксофона.

 

Веб-сайт виробника: junoreeds.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...