Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд High End Systems Inc.

 

 

Компанія High End Systems Inc. розпочала свою діяльність у далекому 1988 році.

High End Systems Inc., з гордістю називає себе компанією ETC станом на квітень 2017 року. Її офіси знаходяться в Остіні, штат Техас.

У поєднанні з ETC вона представляє одного з найпотужніших виробників розважального освітлення у всьому світі. Компанія працює у цій галузі вже більше 30 років і пишається тим, що вона є піонером у виробництві потужних світлодіодних автоматизованих систем освітлення, цифрових освітлювальних приладів та промислових контролерів освітлення для живих подій й концертних гастролей.

 

 

High End впроваджує сучасні авангардні інновації та створює освітлювальні вироби і системи управління, які застосовують у своїх грандіозних світлових шоу провідні художники зі світла на найбільших сценах всесвіту.

 

 

У портфоліо компанії High End Systems Inc. також є кіностудії та телевізійні студії, круїзні судна, корпоративні заходи, тематичні парки, церкви, ресторани та торгові площі.

Компанія пояснює свій успіх тим, що залишається увесь час на зв`язку з потребами своїх клієнтів та світової спільноти. Дослідження та розробка продуктів є постійною співпрацею між власними інженерами та спеціалістами з освітлення у цій галузі, і ця співпраця значною мірою є подякою за її статус найбільшого новатора в галузі та власника інтелектуальної власності.

 

 

Як члени розважальної спільноти, компанія знає, що надійність є першочерговою. Працівники компанії дотримуються суворих виробничих стандартів, одночасно надаючи провідні в галузі освітлення послуги з підтримки клієнтів.

 

 

ETC та High End разом, відомі своїми інноваціями та творчістю, обіцяють принести вам більші та кращі речі на довгі-довгі роки.

 

 

Лінійка продукції High End Systems Inc.:

  • Консолі керування освітленням.
  • Світлодіодне автоматизоване освітлення.
  • Генератори туману.

 

Веб-сайт виробника: www.highend.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...