Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «Акрополіс»

 

 

Бренд Fishman

 

 

Натхненна технологія чудового звуку

По всьому світу кожну добу ви бачите і чуєте вироби Fishman, вони забезпечують якісний й чудовий звук музичних інструментів, на яких грають музиканти на великих і малих сценах. Компанія Fishman пишається тим, що пов`язана з усіма ними та посприяла успіхам у їхньому творчому процесі.

 

 

Натхнення і мистецтво – у кожному виробі компанії, працівники й керівництво Fishman люблять музику, і їх постійно надихають музиканти з всього світу створювати для них гарні інструменти, мотивують фахівців компанії йти вперед, розробляти інноваційні технології для фантастичного чудового звуку.

 

 

Ефективність – компанія Fishman завжди прагне працювати на найвищому рівні, забезпечуючи високу якість своєї продукції, а також поважаючи наполегливу працю та інвестиції її клієнтів.

Технології – з самого початку компанія Fishman намагалася зробити складні технології придатними для роботи музикантів. Використовуючи їх функціонально, доступно, надійно та повторювано.

 

 

Fishman прагне допомагати музикантам будь-якого стилю досягти максимально правдивого та якісного звучання, де б і коли б вони не підключались. Постійна відданість професійному звуку та якості допомогла компанії стати лідером у галузі пікапів для акустичних та електричних інструментів …

 

Дякуємо всім, хто обрав Fishman!

 

Офіційний дистриб`ютор бренду Fishman в Україні – компанія «Акрополіс».

 

Веб-сайт виробника: www.fishman.com

 

Лінійка продукції Fishman:

  • Акустичні звукознімачі.
  • Багато голосові електричні звукознімачі.
  • Гітарні MIDI-контролери.
  • Передпідсилювачі.
  • Вбудовані попередні підсилювачі.
  • Підсилювачі.
  • Аксесуари.

 

«Fishman» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...