Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд Elation Professional

 

 

Професійне світло

Elation Lighting Inc. – приватна корпорація, заснована у 1992 році, її штаб-квартира знаходиться в Лос-Анджелесі, Каліфорнія. Вся продукція виробляється у США з офісами продажу та підтримки офісів у США, Мексиці та Європі, з розповсюдженням через світову дилерську мережу.

 

 

Elation пропонує найповніший набір інструментів звичайного та інтелектуального світлодіодного освітлення, відео та атмосферних ефектів, спеціально розроблених для театральної та концертної сцени, прокату, постановки, студії, трансляції, будинків культури, корпоративного AV, виставок, клубів, шоу, тематичних парків та круїзних суден.

 

 

Новаторські оптичні системи Elation є одними з перших світлових приладів на професійному ринку освітлення та відео.

Інноваційні продукти: такі як серія Proteus ™ з відкритими рухомими головками IP65; серія Smarty ™ з технологією ламп FLEX, що рухаються; лінія креативних світлодіодних рухомих головок Artiste ™ та профільні світлодіодні світильники Fuze ™, все частіше всім цим приладам віддають перевагу дизайнери з освітлення по всьому світу і продовжують встановлювати з ними нові стандарти ефективності та продуктивності у світловій галузі.

 

 

Завдання, які Elation ставить перед собою

Забезпечувати найкращими у своєму класі світловими приладами та чудовим обслуговуванням своїх клієнтів, пропонуючи їм найкраще співвідношення ціни та якості у світловій галузі, в кінцевому підсумку підтримуючи дизайнерів та виробників шоу пристроями для досягнення свого мистецького бачення та нових творчих досягнень.

 

 

Бачення Elation

Компанія наполегливо працює над тим, щоб запропонувати інноваційні і практичні рішення для ринку розважального освітлення виходячи з ваших потреб, щоб не лише слухати, але й відповідати на усі побажання своїх замовників, а також на поточні вимоги світового ринку.

Лінійка продукції Elation Professional:

  • Статичне світло Elation.
  • Рухоме світло Elation.
  • Elation tools.

 

Веб-сайт виробника: www.elationlighting.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...