Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд EAW

 

 

EAW має більш ніж 40 річний досвід з виробництва багатого асортименту акустичної продукції для всіх, хто зацікавлений у створенні ідеального звуку, як для квартири-студії і аж до стадіону на 75 000 місць тощо.

 

 

Компанія пишається тим, що стала є світовим взірцем з інновацій та передових технологій, а також еталоном у виробництві та забезпечення якісного звуку. Ці досягнення визнані в усьому світі професіоналами галузі, акустичні системи бренду EAW звучать як у церквах та на величезних стадіонах так і в невеликих приміщеннях і шоу-майданчиках.

Фахівці компанії EAW увесь час працюють над тим, щоб зробити усіх клієнтів компанії успішними, проводять успішні дослідження та інноваційні розробки, інжиніринг, підтримку продажів та маркетингу, технічне супроводження та адміністрування.

 

 

Завдяки більш ніж 100 моделям з більш ніж десятка серій, що стосуються конкретних додатків, EAW з гордістю пропонує динаміки і акустичні системи для аудіо професіоналів, щоб оптимізувати кожен звук як у постійній установці, так і в мобільному виробництві.

Компанія також розробляє програмні продукти, які дозволяють користувачам розробляти масиви та моделювати результати, а також програми, які контролюють DSP в процесорах сигналу EAW та вбудованих процесорах NT. Бренд EAW – це запатентовані технології в усіх апаратних і програмних продуктах, які виробляє компанія, що забезпечує точний звук у всіх середовищах: на стадіонах, театрах, клубах ...

 

 

Спеціалізовані інженери компанії увесь час ради допомогти вам. Ця різноманітна група людей має ресурси, досвід роботи на ринках гастролей, виробництва та системної інтеграції, і завжди доступна для надання своїх технічних знань, де б ви не знаходились. Її експерти допоможуть вам, поки ваша проблема не буде вирішена.

 

 

Компанія EAW усвідомлює важливість навчання та професійного розвитку, тому вона створила велику бібліотеку навчальних та навчальних матеріалів, які можна знайти на її веб-сайті та каналі YouTube. Там ви знайдете посібники з програм, технічні статті, довідкові документи та відео, які охоплюють широкий спектр тем, включаючи основні теми проектування системи та базову фізику. Ви також знайдете ряд матеріалів, які спеціально охоплюють продукти EAW, програмне забезпечення та програми сертифікації.

Лінійка продукції EAW:

 • Повні, автономні, потужні системи підсилення звуку (модулі та сабвуфери – Anya, Anna і Otto).
 • Високоякісні акустичні системи Redline RL Series.
 • Акустичні системи RADIUS (серія RSX).
 • Нова серія RS.
 • Серія KF (що включає 300, 700 та нову лінійку 800) .
 • Серія QX (включає два діапазони – QX500 та QX300).
 • Серія MK (включає три підсерії).
 • Нова серія MKD 1000.
 • Серія процесорів та підсилювачів UXA/UX (програмне та апаратне забезпечення акустичних систем EAW).
 • Серія SB (системи сабвуферів серії EAW).
 • Серія МВТ (коаксіальні двосторонні двоступеневі моніторні системи серії MW або MicroWedge).
 • Серія CIS (JF, VF, LS)
 • Програмне забезпечення (для моделювання, яке точно прогнозує продуктивність декількох масивів у будь-якому місці. Карта, монітор, друк звітів, Resolution ™ 2.8, EAWmosaic ™ дає вам максимальний контроль над звуком, тощо).

 

Веб-сайт виробника: www.eaw.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...