Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд DW

 

 

DW – (Drum Workshop) компанія з більш ніж тридцятирічним досвідом інновацій та невтомної відданості виготовленню барабанів, педалей та іншого музичного обладнання.

 

 

DW є стандартом, за яким вимірюються всі інші, створює нові концепції барабанів, постійно шукає різні дерева для створення унікальних наборів, які мають рідкісний музичний темперамент і свій унікальний тон.

30-річчя DW також ознаменувало випуском найсучаснішої на ринку педалі. Було випущено обмежену кількість точно оброблених одинарних та подвійних педалей Titanium 9000, як підтвердження нестандартних функцій та запатентованої технології, яка продовжує робити педалі DW галузевим стандартом. Пронумеровані колекторні педалі мали титанову підніжку, легкий алюмінієвий кулачок, запатентований шарнір Delta та сертифікат автентичності. Пізніше того ж року була випущена чудова серійна версія педалі серії 9000 із запатентованою технологією плаваючого ротора.

 

 

Протягом багатьох років одна річ залишалася незмінною, невпинний ентузіазм і бажання продовжувати вдосконалювати продукцію, щоб барабанщики могли і далі насолоджуватись грою на інструментах DW.

Лінійка продукції DW:

  • Професійні ударні установки.
  • Високоякісні барабани.
  • Педалі та обладнання.
  • Аксесуари.
  • Одяг для музикантів.

 

Веб-сайт виробника: www.dwdrums.com

 

 

 

Бренди членів Асоціації ...