Бренди компанії «Комора»
Бренд C. G. Conn
Досвід, надійність, інновації
Компанія C. G. Conn – найстаріший, найбільший та найвідоміший виробник духових музичних інструментів, який заснований в Сполучених Штатах Америки. Вже понад сто років професійні музиканти американських оркестрів, а також оркестрів із цілого світу підтверджують якість C. G. Conn, а їхні слухачі насолоджуються чистим звучанням інструментів цього бренду. Саме бренд C. G. Conn став надійною основою для того, аби у світі з’явилося поняття американської музичної індустрії мідних духових інструментів.
Компанія C. G. Conn має військове коріння. Піонером справи був полковник Чарльз Джерард Конн, ветеран громадянської війни в США. Він заснував музичне виробництво в Північній Америці майже випадково. Будучи корнетистом, одного дня полковник опинився у незручній ситуації: хтось розбив йому губу. В ті часи (йшов 1873 рік) цей факт призводив до трагічних наслідків для того, хто грав на корнеті. Тож полковнику довелося стати за станок та включити креативне мислення – інакше його кар’єрі загрожував би фініш. Так Чарльз Конн не лише став творцем нового мундштука з резиновою насадкою, але й запатентував його. Коли винахід запрагнули мати й інші музиканти, Конн вирішив налагодити ціле виробництво. Як потім виявилося, це і стало початком історії бренду C. G. Conn.
1875 року полковник вже представив першу модель корнету, зробленого власноруч. Це був перший корнет, вироблений у Сполучених Штатах. Так розпочалося виробництво духових музичних інструментів C. G. Conn. За кілька років Конн вже обладнав велику майстерню та розпочав розробку нової лінійки музичних інструментів. Історичним моментом для компанії став 1888 рік: тоді до Америки прибуло 15 майстрів з Європи. Вони розпочали унікальний інноваційний проект, отримавши для цього всі можливі умови. Завдання від Чарльза Конна було одне: створювати максимально досконалі духові інструменти C. G. Conn. І вони впоралися, що було підтверджено відгуками музикантів та призами міжнародного журі.
Промоцію «дивовижним інструментам Conn» забезпечувала співпраця з кращими музикантами ХІХ–ХХ сторіччя. Серед них були композитор і диригент військових оркестрів Патрик Гілмор, легенда американської музики та «король маршів» Джон Філіп Суза, тромбоніст і композитор Артур Віллард Прайор та інші. Знамениті виконавці і композитори регулярно відвідували підприємство. Компанія C. G. Conn за цей час щораз більше розширювалася. Кожне випробування (пожежа, фінансова криза тощо) зустрічалося з впертим і винахідливим характером засновника, і він знову виходив переможцем.
Полковник був відомий неочікуваними винаходами. Серед них – найбільші горн та барабан у світі, кулісна труба, а також сузафон, створений за проектом Джона Сузи. Однорукий саксофоніст Ал Міллер отримав від Конна унікальний саксофон, пристосований до його потреб. Перший американський саксофон та перший двораструбний еуфоніум вперше були виготовлені саме майстрами C. G. Conn.
1915 року Справу Чарльза Конна продовжив енергійний інноватор та промотор духової музики Карл Грінліф, новий власник C. G. Conn. Саме йому вдалося не лише реалізувати потенціал, вкладений засновником, але й надати компанії творчу наснагу, яка досі притаманна корпорації Conn-Selmer, Inc., сучасному власнику бренду C. G. Conn.
Сьогодні завдяки гнучкій ціновій політиці насолодитися грою на інструментах C. G. Conn можуть і молоді, і професійні музиканти. Водночас мідні духові інструменти C. G. Conn є одним із популярних брендів навіть у кіноіндустрії Голівуду.
Серед сучасних інструментів C. G. Conn – різні види труб, саксофони, тромбони, валторни, туби, сузафони, флюгельгорни, кларнети. Є й унікальні моделі, розроблені у співпраці з кращими світовими музикантами. Зокрема – професійний тромбон Conn 88HCL, у виробництві якого на базі класичної моделі брав участь Крістіан Ліндберг. Серед сучасних музикантів C. G. Conn – Phil Brown (валторна, США), Megumi Kanda (тромбон, Японія), Dawn Marie Lindblade та Anna Roach (кларнет, США) та інші.
Лінійка продукції C. G. Conn:
- Труби.
- Бас-труби.
- Труби Пікколо.
- Тромбони (бас, алт, тенор).
- Холтони.
- Флюгельгорни.
- Французькі валторни.
- Сусафони.
Веб-сайт виробника: www.conn-selmer.com