Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд Clay Paky

 

 

Офіс компанії Clay Paky розташований у м. Бергамо, Італія. Компанія виробляє по-справжньому інноваційні світлові прилади і входить до групи OSRAM, є брендом світового рівня у галузі професійних систем освітлення.

Clay Paky займає високі позиції у міжнародному шоу-бізнесі та зарекомендувала себе як компанія, яку цінують за відмінні риси й широкий асортимент своєї продукції: світлодіодні рухомі голови, рухомі дугові світлові голови, лазерні рухомі голови, статичні світлодіодні панелі, рухомі дзеркала та архітектурні світлові прибори з різними світловими ефектами.

 

 

За свою історію компанія Clay Paky отримала загалом 45 престижних міжнародних премій, визнання її інновацій і якості своєї продукції та виробничих процесів тощо, це гарантується ретельним контролем за якістю і повагою до навколишнього середовища (екологічність) компонентів, процесів та кожним етапом виробництва, поки кінцевий продукт не стане реальністю.

 

 

Компанія виготовляє свою продукцію з екологічно чистих матеріалів, таких як наприклад: скловолокно, яке також є одним з найбезпечніших і довговічних матеріалів. Clay Paky, також прагне мінімізувати енергетичні та матеріальні відходи на всіх етапах виробничого процесу.

Компанія має сертифіковану систему управління якістю своєї продукції. Всі сертифікати видані престижним міжнародним органом. Їх сфера застосування стосується проектування, виготовлення та продажу світлових приборів та світлових ефектів для розваг.

 

 

Професійні сектори, що використовують світлові ефекти Clay Paky – це: театр, телебачення, шоу, дискотеки та клуби, виставки-ярмарки, тематичні парки, магазини, комерційні центри, конференції, промислові презентації, автосалони та багато інших секторів шоу-бізнесу та освітлювання архітектури тощо.

 

 

Компанія бере участь у 20 важливих міжнародних ярмарках в секторі професійного світла.

Основна мета Clay Paky – безкомпромісне задоволення клієнтів, підкріплене прихильністю до постійного вдосконалення технології та інновацій.

 

Лінійка продукції Clay Paky:

  • Світлодіодні рухомі голови.
  • Рухомі дугові світлові голови.
  • Лазерні рухомі голови.
  • Статичні світлодіодні панелі.
  • Рухомі дзеркала.
  • Архетектурні світлові прибори.

 

Веб-сайт виробника: www.claypaky.it

 

 

Бренди членів Асоціації ...