Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд Chamsys

 

 

Починаючи з 2003 року компанія ChamSys використовує таланти своїх дизайнерів з освітлення, інженерів програмного забезпечення та розробників обладнання, свої інновації у виробництві високопродуктивних освітлювальних консолей та програмного забезпечення до них. Продукти компанії адаптовані до вирішення широкого спектру задач режисерами або операторами усіх рівнів – від початківців до професіоналів.

 

 

 

Якісне освітлення у театрі, шоу, та на концерті – це те, що рухає наші пристрасті. Бажанням компанії ChamSys завжди було виготовлення високоякісних сучасних продуктів, які вона хотіла б використовувати і сама. Оскільки її розробники програмного забезпечення – дизайнери з освітлення, то це унікальна потужна сила, яку ChamSys задіяла дуже успішно. Її інженери мають високий рівень досвіду роботи у галузі освітлення, розробки світлових систем, включаючи лазерні консолі, системи рухомого світла та управління ними в режимі реального часу, де надійність та продуктивність є ключовими вимогами. Уся продукція ChamSys протестована та перевірена за всіма світовими стандартами якості. Це означає, наприклад, що купуючи консоль, ви отримаєте її високу продуктивність і якість на довгі роки.

 

 

Більше 16 років продукти компанії ChamSys використовується з великим успіхом у всьому світі: від живої музики, телебачення, фільмів, театру, клубів, барів та архітектурних установок тощо.

 

 

Лінійка продукції Chamsys:

  • MagicQ Consoles.
  • QuickQ Consoles.
  • SnakeSys.
  • Аксесуари.

 

Веб-сайт виробника: chamsyslighting.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...