Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «Алегро-мюзік»

 

 

Бренд Arturia

 

 

 

На початку було двоє друзів, Фредерік Брун та Жиль Поммерей, обидва студенти INPG, Гренобльський технологічний інститут, Франція. Обидва вони були частиною університетського оркестру. Фредерік грав на скрипці, а Жиль диригував.

Відтоді ... коли-небудь технології змінили спосіб, яким люди займаються музикою. Але ця тенденція прискорилася в 60-х роках. Наприкінці 90-х було ясно, що вона не збирається зупинятися.

 

 

Фредерік та Жиль, обидва інженери, поділяли це бачення того, що технології можуть відкрити музичне створення для всіх. Їх першим продуктом Storm була універсальна віртуальна студія, яка дозволяла кожному легко створювати музику за невеликі гроші.

 

 

З 2003 року Arturia почав працювати над відтворенням легендарних аналогових синтезаторів у цифровому форматі. Їх перший програмний синтезатор, Modular V, був схвалений критиками і досяг великого успіху. У наступні роки було випущено кілька інших програмних інструментів, що дало багатьом музикантам доступ до легендарних звуків та творчих можливостей, про які вони могли тільки мріяти.

 

 

Синтезатори програмного забезпечення Arturia засновані на TAE® (розшифровується як True Analog Emulation), вдосконаленій фірмовій технології, що дозволяє точно моделювати поведінку аналогових схем на персональних комп’ютерах. Ця технологія, розроблена власною командою з обробки сигналів компанії Arturia, була використана для успішного відтворення звуків, вироблених багатьма класичними аналоговими синтезаторами. Він продовжує розвиватися і з кожним роком стає точнішим.

 

 

У наступні роки Arturia була однією з перших у своїй галузі, яка побачила потенціал інтеграції власного програмного забезпечення та спеціального обладнання.

 

З виходом Analog Experience the Factory, потім Spark Creative Drum Machine, потім Keylabs та MiniLab, ця тенденція до пропонування музикантам найкращих із програмного та апаратного світу була підтримана. Знову ж таки, метою було донести до кожного музиканта чудовий досвід за розумну ціну через дуже обмежену складність.

 

 

Arturia продовжував винаходити нові продукти і вийшов з лінією Brute в 2012 році. Хто б міг сподіватися, що компанія, відома відтворенням аналогових синтезаторів, запропонує власні аналогові синтезатори? Ну, не тільки MiniBrute миттєво став знаковим для галузі, але саме переломний момент повернув аналогові синтезатори та допоміг заново винайти категорію товару.

 

 

Історія триває. Але цінності залишаються. Фахівцям компанії подобається створювати чудові продукти, інструменти, які надихають та сприяють творчому робочому процесу. Arturia пропонує їх за справедливою ціною, щоб гарантувати, що кожен може творити та виступати. Бо кожен має право на музику.

 

Компанія Алегро-мюзік є офіційним дистриб`ютором бренду Arturia в Україні.

 

Лінійка продукції Arturia:

  • Дворежимні інтерфейси та розширювачі ADAT.
  • Універсальні настільні інтерфейси.
  • Професійні аудіоінтерфейси.
  • Апаратні синтезатори.
  • Контролери.
  • Програмні інструменти.
  • Ефекти програмного забезпечення.
  • Рішення для барабанів.
  • Синтезатори iPad.

 

Веб-сайт виробника: www.arturia.com

 

«Arturia» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...