Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Алвісс»

 

Бренд Alviss

 

 

 

 

Виробництвом алюмінієвих ферм в компанії «АЛВІСС» почали займатися в 90-і роки.

Величезне бажання колективу налагодити випуск алюмінієвих конструкцій, дало свої результати.

 

 

Сцени виробництва «АЛВІСС» відрізнялися простотою, надійністю і відносно невисокою ціною, чим завоювали своїх прихильників по всій країні. Ринок сценічних конструкцій розвивався і виставляв нові вимоги до виробників:

    • зросли навантаження на ферми,
    • збільшилися прольоти сцен,
    • посилилися вимоги до безпеки.

 

 

Перед компанією постало питання про переведення виробництва на новий якісний рівень.

 

 

 

 

У 2006 році керівництвом компанії було прийнято рішення про будівництво нової Виробничо - складської бази. Вибір зупинився на передмісті Києва, в 6 кілометрах від Кільцевої дороги.

Проектні роботи та будівництво зайняло 2 роки. У підсумку в 2008 році компанія переїхала в нові просторі приміщення. Було закуплено Сучасне обладнання: верстати, зварювальні апарати, Проектувалася і виготовлялася оснащення для нових моделей ферм.

 

 

Проект на ферми було вирішено замовити в Німеччині, у компанії яка проектує сцени для провідних виробників ЄС і Америки.

 

 

Спільно з Державним підприємством Науково-технічний центр забезпечення якості та сертифікації "СЕПРОЗ» Національної Академії наук України була проведена робота по атестації виробництва, сертифікації продукції та технологій ТОВ «АЛВІСС».

Тісна співпраця з Інститутом електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України дозволяє нам впроваджувати сучасні методи зварки з подальшим їх сертифікацією.

 

 

Впроваджено систему вхідного контролю якості вступників матеріалів, з підтвердженням згідно DIN EN 10204 3.1.b.

 

 

 

Наш головний зварювальник успішно пройшов навчання і атестацію за програмою «Міжнародний інженер зварник». Зварювальники атестовані відповідно до стандарту ISO 9606-2.

Колектив компанії готовий до виконання найскладніших завдань.

 

 

Бренди членів Асоціації ...