Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «Алегро-мюзік»

 

 

Бренд Alfabeto

 

 

Alfabeto створений Українською дистриб`юторською компанією з 20 літнім досвідом роботи в сфері музичних інструментів і чіткім розумінням потреб ринку. Для створення продукції гітар був запрошений Італійський майстер-конструктор Aldemaro Bruni, який спроектував якісні інструменти початкового й середнього рівня.

 

 

З метою створення доступного інструменту, бренд використовує виробничі потужності спеціалізованих фабрик у Китаї, Тайвані й Індонезії, які роблять продукцію по лекалам і розробкам для багатьох відомих брендів, у тому числі й для Alfabeto.

Концепція бренда Alfabeto«Мій перший музичний інструмент», що означає – якісний інструмент, вельми гарний для навчання й подальшої гри на ньому.

Перші моделі були представлені у 2019 році, рік створення бренду Alfabeto.

Початок формування модельного ряду представлений серією укулеле USL21 у різних кольорах, це гітари початкового рівня: CL (класика) і WL (вестерн) для починаючих гітаристів, а також одною з особливостей модельного ряду – гітари з масиву махогані в серії Solid і укулеле-концерт сопрано в серії Mahogany.

Місія Alfabeto забезпечити людей, які захоплюються музикою, музикантів – гарними якісними музичними інструментами по розумній і доступній ціні у кожному товарному сегменті.

У 2020 – 2021 роках компанія Alfabeto планує доповнити модельний ряд новими музичними інструментами у продуктовій лінійці бренду.

Alfabeto – ваш перший музичний інструмент.

 

Компанія Алегро-мюзік є офіційним дистриб`ютором бренду Alfabeto в Україні.

Лінійка продукції Alfabeto:

  • Класичні акустичні гітари.
  • Електро акустичні гітари.
  • Гітари укулеле.

 

Веб-сайт виробника: alfabeto.com.ua

 

«Alfabeto» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...