Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд Alexander

 

 

Історія бренду Gebr. Alexander сягає кінця ХVIII сторіччя, а саме 1782 року. Тоді ще нікому невідомий музичний майстер Франц Амброз Александер, перебравшись із Франції до Німеччини, оселився у Майнці над рікою Рейн. Він зайнявся виготовленням мідних духових інструментів. Чому так сталося і в кого новоприбулий перейняв музичне мистецтво – це ми вже навряд чи дізнаємося. Про Франца Амброза Александера відомо лише те, що він походив із французьких ґуґенотів.

Про предків Александера відомо мало – а от імена його потомків вже знає не тільки Європа. Францу Амброзу вдалося заснувати компанію, що досі є великим сімейним підприємством із бездоганною репутацією. Тоді, 1782 року, Франц Амброз Александер спершу став членом гільдії ремісників. Згодом – ініціатором та засновником нового об’єднання, яке спеціалізувалося на виробництві музичних інструментів високої якості.

Минуло понад 200 років. Сформувалася філософія компанії Gebr. Alexander, яка нині виражена надзвичайно коротко та чітко: «Традиції та прогрес». Звісно, з плином часу оригінальні методи виробництва зазнали суттєвої модернізації. Для досягнення найвищої якості інструментів, майстри Gebr. Alexander поєднують сучасні технології та унікальні старовинні техніки. А нові ідеї народжуються також від спілкування з музикантами-віртуозами зі всього світу. Крім того, компанія аналізує останні наукові дослідження, результати яких також слугують модернізації виробництва.

 

 

Найпопулярніші інструменти Alexander – це натуральні, одинарні, подвійні та потрійні валторни (Single, Natural, Double, Comp. Double, Triple, Descant) і туби, зокрема вагнеровські. Також компанія виробляє педальні труби, флюґельгорни, тенори і юфоніуми. У виробництві використовують сплави міді та цинку (жовта й золота латунь), а також міді й нікелю («нойзільбер»). Метал закуповують тільки у перевірених і надійних постачальників, а контроль за його якістю, згідно високих німецьких стандартів, здійснюється на всіх етапах закупки і використання.

Найкращі матеріали, перфекціонізм німецьких майстрів та тестування на кожному етапі виготовлення інструментів – все це характерно для компанії Gebr. Alexander. Перед тим, як відправити музичний інструмент замовникові його тестує професійний музикант. Між іншим, фірма робить акцент на індивідуальності: багато параметрів для оригінальних інструментів та аксесуарів Gebr. Alexander клієнт може обирати самостійно.

Лінійка продукції Alexander:

  • валторни;
  • туби;
  • тенорхори та баритони;
  • труби і флюгельхорни.

 

Веб-сайт виробника: gebr-alexander.de/

 

 

Бренди членів Асоціації ...