Новини від компанії «Soundlight.com.ua»

Цифрові підсилювачі з DSP процесором від компанії DS-AMP

 

 

Доброго дня дорогі друзі і колеги!

Компанія SOUNDLIGHT пропонує вашій увазі надійні цифрові підсилювачі класу D з DSP процесором від виробника DS-AMP, які широко використовуються як в інсталяціях так і в турових роботах! Модельний ряд DSP350/550/750 відрізняється своєю легкістю, потужною і чіткою роботою з навантаженням до 2 Ом. Підсилювачі спроектовані на основі сучасних імпульсних технологій та пропонують вам в компактному одноюнітовому корпусі вихідну потужність на 2 х 800 Вт.; 2 х 1150 Вт. та 2 х 1500 Вт. В підсилювачах встановлена новітня система охолодження, що забезпечує стабільну роботу підсилювача та контролює температурний режим кожного із каналів. Також передбачений стабілізатор вхідної напруги та захист від короткого замикання.

Підсилювачі DS-AMP мають вбудований цифровий процесор, з можливістю налаштування кросовера, лімітера, еквалайзера та затримки сигналу за допомогою програмного забезпечення для ПК через USB-порт який дає можливість користувачу власноруч створювати або завантажувати готові пресети.

Перевагою програмного забезпечення є можливість копіювати та перенаправляти створений пресет через сигнальний вихід XLR, що дає змогу користувачу зекономити час для налаштування наступних підсилювачів які працюють в режимі LINK, цим самим підсилювачі від виробника DS-AMP вміло можна використовувати у всіх напрямках!