Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Зінтеко»

 

 

Бренд Adamson

 

 

Компанія Adamson – найвідоміший експортер гучномовних технологій у всьому світі для про-аудіо сектору. Більше 30 років гучномовці Adamson використовуються музикантами у глобальних гастролях та фестивалях, а також встановлені в деяких найпрестижніших шоу-майданчиках у світі.

 

 

Офіс розташований у Порт-Перрі, Онтаріо (Канада) компанія Adamson – має виробництво, де працюють висококваліфіковані фахівці, які починаючи від чудового дизайну та інноваційних технологічних розробок створюють найбільш сучасну професійну аудіоапаратуру; яку виготовлено за вимогливими специфікаціями за найвищими стандартами контролю якості, наявними у світі.

 

 

Adamson – постійно розвиває свою інфраструктуру та науково-дослідну команду, щоб її продукція лідирувала у світі про-аудіо, а не слідувала лише за тенденціями ринку.

 

 

Завдання компанії – розробити та виготовити інноваційні та технологічно вдосконалені професійні гучномовці, забезпечити найнадійніші товари з найвищими стандартами контролю якості, наявними у світі, надання підтримки світового класу усім замовникам, які працюють з її продуктами.

 

 

У виробничому процесі задіяно десятки інноваційних патентів, які у поєднанні з фірмовими технологіями Adamson дозволили досягти неперевершеної якості і першокласних звукових характеристик їх гучномовців.

Лінійка продукції Adamson:

  • BLUEPRINT AV ™.
  • E-серія.
  • CS-серія.
  • S-серія.
  • IS-серія.
  • M-серія.

 

Веб-сайт виробника: www.adamsonsystems.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...