Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд Adams

 

 

Андре Адамс розпочав свою кар`єру ремонтником духових інструментів, для чого проходив стажування у Брюсселі та Наухаймі. Після успішного проходження цих курсів він почав ремонтувати інструменти. Від ремонтних робіт швидко постало питання, чи може він також продавати інструменти. Клієнти Адамса, музичні асоціації та музиканти вважали, що там, де інструменти ремонтуються, інструменти також повинні бути доступні для придбання. І зважаючи на це, музичний магазин Thorner: Muziekcentrale Adams став реальністю у 1970 році.

Ідеальне поєднання

Ця формула була успішною, про що свідчили багато професійних музикантів, які зверталися до Adams за цінними порадами та ремонтом – це було ідеальним поєднанням техніки та музики.

Adams перетворився на відому компанію, яка має серед своїх клієнтів – багато професійних оркестрів, музикантів, музичних академій та консерваторій, торговців музичними інструментами та приватних музикантів.

Успіх Adams безперечно пов'язаний із спеціалізованою роздрібною торгівлею духовими та ударними інструментами, професійними порадами й важливою перевагою – власним ремонтним відділом.

Постійні дослідження, інновації та удосконалення технологічного процесу у виробництві музичних інструментів мають важливу роль у майбутньому розвитку компанії Adams.

Музиканти у всьому світі стають все більш критичними до звучання музичних інструментів. Тому компанія Adams постійно проводить вдосконалення вже існуючих та розробки нових музичних інструментів. Модифікації роблять інструменти від Adams ще більш привабливішими і покращують їх чудове звучання.

Лінійка продукції Adams:

  • Духові інструменти:
  • Ударні інструменти.

 

Веб-сайт виробника: www.adams-music.com

 

 

Бренди членів Асоціації ...