У Києві відбувся восьмий з’їзд Профспілки працівників культури України, у якій взяв участь т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. 

У Києві в Будинку профспілок відбувся восьмий з’їзд Профспілки працівників культури України. У засіданні взяв участь т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв, інформує МКІП

Делегати профспілкового форуму проаналізували результати досягнутого за останні п’ять років, обговорили Стратегію діяльності Профспілки працівників культури України на 2024-2029 роки, затвердили нову редакцію Статуту організації та обрали склад її керівних органів.

«Ми готові і хочемо співпрацювати з профспілками та іншими соціальними партнерами. Нашою спільною метою є пошук та впровадження таких принципів трудових відносин в сфері, які б, не порушуючи соціальних гарантій та інтересів працівників, дали відповідь викликам війни і забезпечили справедливий підхід держави до роботодавців і найманих працівників», — зазначив Ростислав Карандєєв. 

зустріч

Т. в. о. Міністра також розповів про перспективи та напрямки подальшої роботи з Профспілкою, зокрема у форматі соціально-економічної ради, яка створена при МКІП. Він також зауважив на необхідності співпраці для вирішення нагальних проблем працівників галузі, головною з яких є впровадження обʼєктивних і справедливих критеріїв для нарахування заробітної плати в бюджетній сфері. 

Проєкти відповідних нормативних актів вже розроблені та протягом місяця будуть внесені на розгляд Уряду. У зʼїзді також взяли участь голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко, почесна голова Профспілки Людмила Перелигіна та профактив.

https://enovosty.com/uk/news-ukr/news-culture-ukr/full/0807-u-kiyevi-vidbuvsya-zizd-profspilki-pracivnikiv-kulturi-ukraini