Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Кінокомпозитор Марк Айшем – десять років з моніторами Dynaudio

 

 Кінокомпозитор Марк Айшем – десять років з моніторами Dynaudio

 

Кінокомпозитор Марк Айшем (Mark Isham)

 

Марк Айшем – професійний музикант, аранжувальник і відомий кінокомпозитор. Марк починав як трубач у симфонічних оркестрах Сан-Франциско та Окленда. Пізніше він зосередився на джазі та поп-рок музиці, працював з такими музикантами, як Карлос Сантана, Боз Скаггс, Джеррі Ґарсія, Ван Моррісон, Арт Ланде, Джоні Мітчелл, Роббі Робертсон, Джо Перрі, Rolling Stones, Beach Boys, Віллі Нельсон, Кріс Айзек, Брюс Спрінґстін та багатьма іншими.

 

 Кінокомпозитор Марк Айшем – десять років з моніторами Dynaudio

 

З 1984 року він спробував себе у якості кінокомпозитора, і з тих пір плідно працює саме у цій царині.

Студія композитора – це його майстерня, ключовим елементом якої є студійні монітори. Марк вже десять років використовує Dynaudio BM5, а згодом він додав ще й пару LYD 5 до свого студійного сетапу.

«BM5 мені дуже подобаються, вони відтворюють повний діапазон частот, а в моїй роботі це просто необхідно. Але при цьому вони не викликають жодної, навіть найменшої стомлюваності слуху. Я можу працювати з ними впродовж довгих годин і навіть днів, коли потрібно, і все одно після роботи відчуваю абсолютну свіжість слуху».

«Мені дуже рекомендували саме цю модель. Зазвичай мені важко прийняти швидке рішення щодо гучномовців, адже до них певний час потрібно звикати. Але як я поставив BM5, вони більше не полишали моєї студії. Звукова картинка просто чудова! З цими моніторами я надзвичайно добре відчуваю музичний простір, а це дуже важливо для музики в кіно».

У Марка також є пара новіших студійних моніторів LYD 5, які він возить з собою. Наприклад, якщо композитору доводиться працювати протягом певного часу на виїзді, ці монітори дуже добре підходять для його портативного сетапу.

«Монітори LYD 5 також чітко вписалися в мій робочий процес. Вони мають трохи менші розміри, що чудово підходить для подорожей, але пропонують ті самі музичні якості, які мені справді подобаються».

 

Велике інтерв`ю з Марком Айшемом читайте англійською на сайті Dynaudio.

 

Інформацію і світлини надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах:

 

 

 

 Поділитися у Facebook